← Doties atpakaļ

Trīsslāņu parketa ieklāšana. - Grīdas Meistars

Publicēts: 2009-07-23

Šoreiz apskatīsim Boen "forte" trīsslāņu parketa ieklāšanu, kādā privātmājā Rīgā, kuru nesen paveica Grīdasmeistars. Boen "forte" mūsuprāt ir diez gan interesants trīsslāņu parketa veids, jo tas ir ražots no diez gan maza izmēra ozola dēlīšiem, kas uz grīdas veido skaistu smalka koka rakstu. Šāds parketa veids ļoti labi izskatās gan mazās, gan lielās telpās, jo rada plašuma efektu.

bi1

Šoreiz parkets tika ieklāts ēkas pirmajā stāvā,viesistabā, uz betona pamatnes, tāpēc,kā apakšklājs tika izvēlēts korķis. Tas ne tikai ir ļoti labs skaņas izolātors, bet arī ir viens no siltākajiem apakšklāju veidiem. Tāpat korķim piemīt antistatiskās īpašības un tas ir dabīgs un ekoloģiski nekaitīgs materiāls.

bi2

Boen "forte" parketa ieklāšana noritēja diez gan ātri,jo šis parkets tika ieklāts kā "peldošais klājums" un savā starpā savienojās ar Uniclick sistēmas "clic" savienojumiem. Aptuveni 30m/2 lielas telpas ieklāšana prasīja 4 stundas. Šāda parketa aptuvenā cena šobrīd ir 16-17 Ls par m2, bet kopā ar ieklāšanu un apakšklāju viens grīdas kvadrātmetrs izmaksā aptuveni 20 Ls.

bi3

bi4

bi5

Arī Grīdasmeistars saviem klientiem piedāvā Boen "forte" trīsslāņu parketu, to ir iespējams apskatīties un iegādāties mūsu salonā Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47.

bi6

bi7

www.Gridasmeistars.lv