← Doties atpakaļ

Quick-Step Impresive Ultra lamināts - Grīdas Meistars

Publicēts: 2015-09-25

Quick-Step ar lepnumu iepazīstina kolekciju Impressive Ultra – lamināta grīdu jauno paaudzi. Lamināta izskats un tekstūra ir panākti dabiskāki nekā jebkad agrāk, turklāt pateicoties inovatīvajam, ūdeni atgrūdošajam “HydroSeal” pārklājumam, Impresive Ultra ir vismitrumizturīgākais lamināts, kāds līdz šim ir izgatavots.

qs-impressive-ultra

 

Cerams, ka ievads ieinteresēja izlasīt šo rakstu līdz galam, jo ar vēlmi savā vannas istabā ieklāt ko citu, ne flīzes, saskaras daudzi no mums. Tiesa, par mitrumizturīgiem laminātiem esam rakstījuši jau iepriekš, tieši ražotāja Quick-Step sakarā, par kolekciju Lagune ship deck. Šī kolekcija savā izskatā atgādināja kuģa klāju ar šauriem lamināta dēļiem un pa vidu iestrādātām gumijas joslām. Lagune kolekcija bija interesants un labs risinājums mitrām telpām, taču tai bija arī visai zīmīgi mīnusi, kas galvenokārt saistīti ar materiāla un iestrādāšanas izmaksām. Kolekcija Impresive (8mm) un Impresive Ultra (12mm) nāk kā jaunums un nākamā paaudze mitrumizturīgo laminātu klāstā. Impresive kolekcija 8mm, 32klase ir finansiāli draudzīgākais risinājums, kamēr Impresive Ultra 12mm izpildījumā un 33klasi sniedz maksimāli lielāko aizsardzību no mitruma un virsmas nodiluma.

 

Impressive_bathroom_460

 

Impresive kolekcijās nav gumijas starpliku un nav nepieciešams savienojuma vietas apstrādāt ar speciālu hermētiķi. Šie uzlabojumi padara lamināta ieklāšanu ātrāku un lētāku. Tā vietā tiek prezentēts īpašs ūdeni atgrūdošs pārklājums “HidroSeal”, kas neļauj mitrumam iekļūt materiālā un to bojāt. Ūdens paliek uz materiāla virsmas pilienu formā, ko ir viegli notīrīt.

 

maxresdefault

 

Vēl pie plusiem varam pieskaitīt antistatiskos salaidumus starp dēļiem, kas atgrūž putekļus un nepieļauj netīrumu uzkrāšanos rievā.

Pēc standartiem ražotājs dod 25 gadu garantiju, ja materiāls tiek izmantots nekomerciālās būvēs, kā arī 10 gadu garantiju mitrās telpās.

Kopumā spriežot materiāls ir ļoti labs un ir vērts apsvērt tā izmantošanu tādās intensīvi noslogotās telpās kā koridors, virtuve, tualete un pat vannas istaba. Grīdasmeistars no savas puses gan ieteiktu pie vannas un dušas, kur ir visintensīvākā mitruma izplatība, izmantot Impresive ultra 12mm laminātu, jo tieši šo Quick-Step ražotājs reklamē kā pašu izturīgāko.

Ar pilnu materiāla spektru var iepazīties oficiālajā Quick-Step mājas lapā:

http://www.quick-step.lv/laminats/impressive-ultra

Uz doto brīdi salonā Jūrmalas gatvē 1 ir divi šī materiāla veidi – klasisks un balināts ozols.

 

Capture

 

Jāteic, ka uz tausti Impresive lamināts tiešām ļoti atšķiras no standarta lamināta un atgādina dēļu grīdu. Visi interesenti ir laipni gaidīti pie mums ciemos aplūkot šo materiālu!