← Doties atpakaļ

Populārā Balterio Quattro Eight kolekcija - Grīdas Meistars

Publicēts: 2015-06-01
Kā jau iepriekš esam to darījuši, turpināsim aprakstīt veiksmīgākās lamināta kolekcijas, ar kurām esam strādājuši pēdējā laikā. Šoreiz sniegsim ieskatu beļģu kompānijas Balterio ražotajai kolekcijai Quattro Eight 4V.

Balterio galv.

  • Biezums 8mm
  • Nodilumizturības klase 32
  • V-veida gropītes no visām 4 dēļa pusēm
  • Garantija 25 gadi mājas ekspluatācijas gad., 12 gadi komercplatībās.
  • Katram dekoram ir pēc krāsas 1:1 atbistošas grīdlīstes un grīdu savienojuma/nobeiguma profili.

 

Piejamie dekori (2.att.):

222

DSCF0978

Esam jau saņēmuši apmierinātas klientu atsauksmes par ieklātās lamināta grīdas izskatu un tās vieglo kopšanu. Virsmas viegli matētais izskats labi noslēpj putekļus. Bieži vien pat uz tikko tīrītām grīdām var saskatīt putekļus, bet šīm grīdām pēc klientu vārdiem - tie esot nemanāmi. (4.att. - pirmā stāva montēšana bez savienojuma sliekšņiem. Durvju aile starp gaiteni un viesistabu.)

DSCF0982

Attēli no kādas tipveida koka karkasa ēkas Babītē. Gan pirmajā, gan otrajā stāvā tika ieklāts Balterio Quattro eight kolekcijas lamināts ar kodu 692 – Imperiālais Ozols. Krāsa tika meklēta un pieskaņota ozolkoka kāpnēm un durvīm. (5.-7.att pirmā stāva interjers).

DSCF0999

DSCF1002

DSCF1005

Visus dekorus un grīdu paraugus variet meklēt mūsu salonveikalā Valkas ielā 1a, Rīgā. Vai apskatīt internetā: http://laminats.lv/site/balterio-kolekcijas/balterio-kolekcija-quattro-eight/