Populārā Balterio Quattro Eight kolekcija

Kā jau iepriekš esam to darījuši, turpināsim aprakstīt veiksmīgākās lamināta kolekcijas, ar kurām esam strādājuši pēdējā laikā. Šoreiz sniegsim ieskatu beļģu kompānijas Balterio ražotajai kolekcijai Quattro Eight 4V.
  

Balterio galv.

 
Vispārīgi:
 
Quattro Eight kolekcija un kompānija Balterio, kopumā, nonāca mūsu redzeslokā pēc ilgu gadu pieredzes, strādājot gandrīz ekskluzīvi ar Quick-Step laminātiem. Nepieciešamība pēc alternatīva materiāla un jaunām vēsmām dizainā bija galvenie faktori, kas ietekmēja mūsu izvēli par labu sadarbībai ar Balterio. Laika gaitā jau bijām noskaidrojuši, ka tieši beļģi ražo viskvalitatīvāko laminātu, tapēc bijām priecīgi par iespēju turpināt sadarbību tieši ar Beļģijā bāzētu ražotāju.
 
Kolekcijas Q-eight popularitātes pamatā ir tās lamināta dabiskais izskats.Virsma ir viegli matēta un ar dziļu koksnes struktūru, kas pilnībā izslēdz jebkādas asociācijas ar lētā gala laminātu, kura virsmai ir nepatīkams, nedabīgs atspīdums. Lielāku līdzību drīzāk iespēajams saskatīt ar dabīga masīvkoka grīdām. Angļu valodā virsmas apstrādes veidi saucas “soft touch mat” (matēta, maiga virsma) un “true to nature touch” (dabiska virsma). (1.att.)
 
STRUCTUUR_TRUE_TO_NATURE 
 
Vēl pie raksturlielumiem var uzskaitīt:
  • Biezums 8mm
  • Nodilumizturības klase 32
  • V-veida gropītes no visām 4 dēļa pusēm
  • Garantija 25 gadi mājas ekspluatācijas gad., 12 gadi komercplatībās.
  • Katram dekoram ir pēc krāsas 1:1 atbistošas grīdlīstes un grīdu savienojuma/nobeiguma profili.

 

Piejamie dekori (2.att.):

222

 
 Mūsu objekti:
 
Esam veikuši vairākas šīs Balterio kolekcijas lamināta uzstādīšanas. Galvenais, ko varam minēt ir tas, ka materiāla ieklāšana ir salīdzinoši viegla. Dēļu dimensijas ir stabilas, kā arī “click” savienojumi ir noturīgi un patīkami montējami. Ar dēļu brāķiem, kas būtu saistīti ar ražošanas procesu, mēs nesaskārāmies ne reizi.  (3.att. – darbu sākšana un lamināta aklimatizēšanās).
 

DSCF0978

Esam jau saņēmuši apmierinātas klientu atsauksmes par ieklātās lamināta grīdas izskatu un tās vieglo kopšanu. Virsmas viegli matētais izskats labi noslēpj putekļus. Bieži vien pat uz tikko tīrītām grīdām var saskatīt putekļus, bet šīm grīdām pēc klientu vārdiem – tie esot nemanāmi. (4.att. – pirmā stāva montēšana bez savienojuma sliekšņiem. Durvju aile starp gaiteni un viesistabu.)

DSCF0982

  Attēli no kādas tipveida koka karkasa ēkas Babītē. Gan pirmajā, gan otrajā stāvā tika ieklāts Balterio Quattro eight kolekcijas lamināts ar kodu 692 – Imperiālais Ozols. Krāsa tika meklēta un pieskaņota ozolkoka kāpnēm un durvīm. (5.-7.att pirmā stāva interjers).

DSCF0999

DSCF1002

DSCF1005

Visus dekorus un grīdu paraugus variet meklēt mūsu salonveikalā Valkas ielā 1a, Rīgā. Vai apskatīt internetā: http://laminats.lv/site/balterio-kolekcijas/balterio-kolekcija-quattro-eight/  

Rakstīt komentāru