Iepazīstinam – Balterio lamināts

Kā zināms, šobrīd Latvijas tirgū lamināta piedāvājums ir ļoti plašs, sākot ar salīdzinoši nedārgiem, parasti, Polijā ražotiem lamināta veidiem un beidzot ar ekskluzīviem Eiropas ražotājiem. Lai arī lamināta izskats parasti ir noteicošais faktors šī grīdas seguma izvēlē, arvien lielāku uzmanību cilvēki pievērš kvalitātei (jo kā zināms, cena ne vienmēr ir kvalitātes garants). Bet par kvalitātes etalonu tiek uzskatīts tieši Beļģijā ražotais lamināts, viens no tādiem ir arī Balterio.

Stils, kvalitāte un vienkāršība – šādu moto, sev ir izvēlējusies Balterio kompānija. Viena no pēdējo gadu straujāk augošajām kompānijām lamināta pasaulē, uzrādījusi arī labus rādītājus Latvijas tirgū. Tādēļ, centīsimies aprakstīt un paskaidrot šī lamināta galvenos plusus attiecībā pret konkurentiem.

12

Kompānija dibināta 2001. gadā, ar rūpnīcas atklāšanu 2003. gadā Beļģijas pilsētā Vielsalmā. Rūpnīca atrodas kalnainā un ar mežiem bagātā reģionā un lepojas ar sevis radīto pilno lamināta izstrādes ciklu – nekas netiek pasūtīts, vai pirkts no citiem ražotājiem, bet viss ir pašu veidots, tādējādi saglabājot nevainojamu produkta kvalitāti.

kopa1

Papildus tam, rūpnīca virzās pilnīgas automatizācijas virzienā, izmantojot pat automatizētus iekrāvējus, kas saražoto produkciju izvieto noliktavā un pieved kravas automašīnām. Šādā darbu organizācijā vieta cilvēcīgām kļūdām netiek pieļauta, un materiālu piegādes tiek veiktas savlaicīgi un precīzi.

341

Vispārīgajā automatizācijā tomēr tiek veikta arī stingra kvalitātes kontrole. Šo darbu veic kvalificēti darbinieki dažādos ražošanas procesa posmos.

451

Pagājušā gada vasarā Grīdasmeistars komanda, pēc ražotāju uzaicinājuma, pabija rūpnīcā un kā paši pārliecinājāmies – rūpnīca dzīvē tiešām izskatās mūsdienīgi un iespaidīgi!

561

Kā Balterio galveno plusu salīdzinājumā ar konkurentiem var minēt lamināta vidējo slāni – HDF plātni (high density fibreboard) ar 895 kg/m3 vidējo blīvumu. Kā zināms lamināts ir slāņu materiāls un tā īpašības lielā mērā atkarīgas no vidējā slāņa kvalitātes. Tipisks piemērs – nopirkts zemas kvalitātes lamināts ar MDF plātni (medium density fibreboard) un jau pēc gada ilgas ekspluatācijas, savienojumi ir bojāti un rodas plaisas, vai uzbriešana grīdas segumā. Balterio laminātā šādas problēmas ir praktiski neiespējamas, to augstās HDF plātnes kvalitātes dēļ.

71

Balterio izceļas arī citos CE-Sertifikācijas rādītājos:

 • Pretslīdamības normas, kas ir tik svarīgas izvēloties lamināta segumu tiek pārsniegas par 45%;

1001

 • Kā arī Balterio lamināts ir ļoti piemērots apsildāmajām grīdām, jo siltumcaurlaidības rādītājos uzrāda 3x labākus rezultātus, kā normās pieprasīts.

1011

Popularitāti patērētāju vidū kompānija Balterio iemantojusi ar savu kvalitāti, dizainu un nevainojamiem aksesuāru risinājumiem. Ikdienā Balterio strādā dizaineru komanda, kas modelē jaunos produktus, un izveido nozari virzošus jauninājumus. Kā piemēru varam mināt apstrādes tehnoloģiju „Chromzone”, ko nu jau izmanto daudzas kompānijas, bet kas oriģināli radies Balterio komandā. Tā ir virsmas apstrādes tehnoloģija, kas piešķir koka porām starojošu efektu un panāk fantastisku kopēju grīdas spīdumu.

chromzone1

Balterio plusi:

Dekoru un toņu skaits, kas pārsniedz vairākus simtus – pat visizvēlīgākie klienti spēs atrast apmierinošu risinājumu.

Izmēru dažādība – iespējams piemeklēt pēc gaumes, vai telpas plašuma (mazām telpām vairāk piemēroti šaurie dēļi, kamēr lielākām telpām garie un platie dēļi, tādējādi vēl vairāk akcentējot telpas plašumu.

12121

Kvalitatīvi aksesuāri – Balterio MDF laminētas grīdlīstes un profili kvalitātes ziņā, pēc mūsu domām, ir tirgus līderi. Pie to plusiem var pieskaitīt:

 • vieglo montāžu – līstes ir stiprināmas uz speciāliem klipšiem, un vajadzības gadījuma līstes ir iespējams noņemt, tās nesabojājot;

 • Pēc toņa grīdlīstu sakritība ir 1:1 ar lamināta segumu;

 • Vizuāli neredzams caurums līstu iekšienē – kabeļu, vai vadu nomaskēšanai.

lastes1

Kopumā, mūsuprāt Balterio ir veiksmīgi uzrunājuši klientu grupu, kas tiecas pēc luksusa, taču cenšas to atrast par samērīgu cenu. Paši esam veikuši daudzus Balterio lamināta ieklāšanas darbus, tāpēc informācija par šo laminātu tiks papildināta.

Komentēts: 1-reiz

 1. Balterio Fortissimo Desert Fox Elk 12mm (27eur/m2)
  -65m2
  Izolacija zem ta uz 8mm -65m2

  Vai ir uz vietas?
  Vai var uz pecapmaksu?
  Ja prieksapmaksa, vai var dabut atlaidi?

  Paldies, zvaniet m.29162111

  Andrejs | 21. Mar, 2016 | Reply

Rakstīt komentāru