Jaunā Rustic kolekcija

Par šī gada jaunumu no Quick-step, “Rustic” kolekciju jau esam stāstījuši. Nu jau kādu laiku šī lamināta kolekcija ir tirdzniecībā un esam jau novērojuši kuri no “Rustic” kolekcijas lamināta veidiem ir guvuši lielāku ievērību mūsu klientu vidū. Tāpat arī vairākus “Rustic” lamināta kolekcijas veidus esam jau ieklājuši gan privātmājās, gan dzīvokļos, tāpēc zinām, kā šis lamināts izskatās uz grīdas lielākās platībās. Taču šoreiz apskatīsim nedaudz tuvāk vienu no populārākajiem “Rustic” kolekcijas laminātiem, tumši brūno ozolu .

r1

Vispirms gan gribam atzīmēt divas lietas, ar kurām “Rustic” kolekcija ir īpaša un izceļas pārējo Quick-step lamināta kolekciju vidū. 1.- Rustic ir tikai antīki lamināta veidi un 2. – Lamināta dēļu izmēri 120cmx12,34cm . Jāatzīmē, ka šāds lamināts ir krietni šaurāks par klasiskajiem lamināta veidiem, tāpēc, tas vizuāli paplašina telpu, bet pateicoties padziļinātajai koka struktūrai un izmēram izskatās vēl dabīgāks.

r2

Dēļ lamināta dēļu mazajiem izmēriem pati ieklāšana ir nedaudz ilgāka, taču viss cits saglabājas ierastajā Quick-step kvalitātē – gan autentiskais izskats, gan liels daudzums dažādu lamināta dēļu toņu un zīmējumu, kas grīdas izskatu padara vēl dabīgāku. Arī koka zariņi šajā laminātā izskatās īpaši dabīgi (lamināta struktūra sakrīt ar zīmējumu, kas ļauj zara vietu ne tikai ieraudzīt, bet arī sataustīt).

r3

r4

Taču īpaši gribētos atzīmēt “Rustic” kolekcijas lamināta dēļu savienojuma vietas. Šis lamināts ir ar presētām V veida gropītēm, kas piešķir grīdai vēl lielāku autentiskumu. Visas šīs nianses padara “Rustic” kolekciju par vizuāli īpaši dabīgu. Un ja vēl ņem vērā, ka šobrīd dažādos interjēros ir palielināts pieprasījums pēc rustical elementiem, tad šī lamināta kolekcija ir pat ļoti piemērota, lai radītu mājoklī nedaudz antīku atmosfēru. Taču vislabāk novērtēt “Rustic” kolekciju var tad, ja laminātu apskata (un arī aptausta) klātienē.

r5

r6

Taču atgriezīsimies pie konkrētā objekta. Šoreiz Grīdasmeistars veica “Rustic” lamināta ieklāšanu kādā privātmājā Babītē. Lamināts tika ieklāts vidēji lielā viesistabā ar kamīnu un izeju uz terases. “Rustic” kolekcija ne tikai padarīja šo telpu vizuāli lielāku, bet arī ļoti labi iederējās kopējā interjērā gan ar gaiteņa un virtuves zonas flīžu grīdu, gan arī ar kamīnu, kura apdarē tika izmantotas akmens flīzes.

r7

r8

Ņemot vērā, ka “Rustic” kolekcija ir šī gada jaunums no Quick-step, mēs prognozējam,ka šīs kolekcijas popularitāte tikai augs mūsu klientu vidū jo antīka izskata grīda nenoveco, bet ar gadiem kļūst tikai dabīgāka un iederīgāka kopējā interjērā .

r9

www.Gridasmeistars.lv

 

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.