Nedaudz par Quick-step GO kolekciju

Mēs esam jau stāstījuši par pagājušā gada jaunumu – Quick-step GO lamināta kolekciju un daži no mūsu klientiem to jau ir iepazinuši un arī ieklājuši savos mājokļos. Šī kolekcija tika radīta kā atbilde krīzei, kā saka pats Quick-step lamināta ražotājs – lētākais variants saglabājot kvalitāti. Un patiesi, šī ir pati lētākā, no visām Quick-step lamināta kolekcijām, taču cena nav vienīgā īpašība, kas raksturo šo lamināta veidu no labākās puses. Tad nu šoreiz apskatīsim Quick-step GO klasiskā ozola lamināta ieklāšanu un pacentīsimies arī nedaudz pastāstīt par pašu GO kolekciju.

g1

Vispirms jau gribētos atzīmēt GO kolekcijas lamināta kvalitāti, kā jau visām Quick-step lamināta kolekcijām, arī šim laminātam vidējā kārta ir veidota no īpaši izturīgas HDF plātes, bet virsējā kārta ir ražota pēc jaunās Scratch Guard tehnaloģijas, kas nodrošina līdz pat 10 reižu lielāku noturību pret skrāpējumiem. Tāpat, kā visiem Quick-step laminātu veidiem, arī GO kolekcijai ir izmantota drošā Uniclic savienojumu sistēma, kas tiek uzskatīta par vienu no visdrošākajām Eiropā. Un tam visam vēl nāk klāt ražotāja garantija dzīvojamajām telpām-20 gadu.

g2

Taču radot jaunu lamināta kolekciju Quick-step vienmēr cenšas, lai šī kolekcija būtu ar kaut ko atšķirīga ne tikai no citiem lamināta ražotāju produktiem, bet arī no pārējiem Quick-step lamināta veidiem. Tieši tāpēc lielākā daļa GO lamināta kolekcijas veidu tika radīti smalka parketa rakstā. Pirms izstrādāt šīs kolekcijas dekorus Quick-step veica milzīgu aptauju starp saviem klientiem, vadošajiem interjēra dizaineriem un, balstoties uz iegūto informāciju, radīja pat ļoti interesantus lamināta veidus smalka parketa rakstā. Tā piemēram, visi ozola veidi tika radīti 4 joslu izpildījumā (ierstā 3 joslu parketa vietā), tīks un kļava tika radīti 5 joslu variantā, bet venge ieguva pat 10 joslu izpildījumu, kas rada neatkārtojamu ekzotiskas grīdas efektu.

g3

Taču šoreiz mūsu klients izvēlējās klasiskā ozola toni, kura priekšrocība neapšaubāmi ir tā, ka klasiskais ozols labi iederās gandrīz vai katrā interjērā. Savukārt Go kolekcijas 4 joslu zīmējums vizuāli rada plašāku iespaidu praktiski jebkurā telpā, neatkarīgi no tās lieluma vai ieklāšanas virziena. Vēl kāda īpašība, ozola dēlīši ir gan gaiši, gan pavisam tumši, tāpat tie ir dažādu garumu , kas piešķir šai lamināta grīdai maksimāli dabīgu koka izskatu.

g4

Un tāpat, kā citās Quick-step lamināta kolekcijās, arī Go kolekcijas lamināta virsma nav pilnībā gluda, tai ir neliela, taču pamanāma koka struktūra, kura pilnībā sakrīt ar koka zīmējumu. Šī mazā nianse vēl vairāk piešķir Go kolekcijas lamināta grīdām dabīgo izskatu.

g5

Tāds nu ir īss ieskats par Quick-step GO kolekcijas laminātu, protams, arī šo laminātu ir labāk vienreiz redzēt, nekā 10 reiz par to lasīt, jo kas zin, varbūt arī Jūs savaldzinās ar savu izskatu kāds no Quick-step GO lamināta veidiem. Protams, pat GO kolekcija cenas ziņā nespēj konkurēt ar lētiem Polijā ražotiem lamināta veidiem, taču kvalitātes ziņā GO kolekcijai ir pagrūti pielīdzināt pat dārgākos būvmateriālu lielveikalos nopērkamos laminātus.

g6

Un nobeigumā vēl daži attēli ar GO kolekcijas laminātu, kuru Grīdasmeistars ieklāja kādas privātmājas otrajā stāvā.

g7

g8

g9

www.gridasmeistars.lv

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.