2011. gada jaunā Quick-step lamināta kolekcija – RUSTIC

Katru gadu Unilin kompānija strādā pie jaunumiem, lai gada sākumā, lielākajā grīdas segumu izstādē Vācijā, prezentētu savus darba augļus un pārsteigtu visu lamināta ražotāju pasauli. Arī šogad, jau tā plašajā Quick-step laminātu klāstā, klāt ir nākusi pilnībā jauna kolekcija ar 8 jauniem lamināta veidiem-RUSTIC. Šīs kolekcijas prezentācija Latvijā tiek plānota uz marta beigām, taču mūsu klienti jau var ar to iepazīties (un arī iegādāties par īpašu cenu) jaunajā Quick-step salonā Stabu ielā 44.

r1

Pats Quick-steps šo kolekciju raksturo īsi, taču diez gan trāpīgi: Patiešām autentiski dēļi ar tradicionālu izskatu un izjūtu. Te nu mums ir jāpiekrīt, jo dažus no RUSTIC kolekcijas lamināta veidiem, vizuāli apskatot un arī aptaustot, ir diez gan pagrūti uzreiz atšķirt no īsta masīvkoka dēļiem. Šajā kolekcijā ir lamināta dēļi ar divu veidu virsmas apdari, dziļi strukturēta virsma un gluda, nedaudz viļņota virsma. Iepriekš nedaudz līdzīgi lamināta dēļi bija sastopami tikai COUNTRY kolekcijā.

ru1ru2                                                                       

ru3ru4                                                                       

Taču, mūsuprāt, RUSTIC kolekcija COUNTRY kolekciju pārspēj. Vispirms jau ar cenu, jo tā ir krietni lētāka. Tāpat RUSTIC kolekcijas lamināta dēļiem ir diez gan interesants izmērs – 120 cm gari un 12,3 cm plati. Šāds lamināta dēļu izmērs ne tikai padara plašāku jebkuru telpu, bet arī piešķir vēl dabīgāku izskatu ieklātajai grīdai. Pagaidām gan diemžēl mums nav pieejamas nevienas bildes ar jau ieklātu RUSTIC kolekcijas laminātu, taču esam pārliecināti, ka drīzumā tādas būs, jo kā jau minējām, mūsu klienti jau var šo lamininātu apskatīt un iegādāties.

r2

Starpcitu, arī Grīdasmeistara kolektīvā, apskatot jauno RUSTIC kolekciju, izvērtās diez gan interesanta diskusija par to, kurš no 8 veidiem ir visinteresantākais. Daļa meistaru sajūsminājās par diviem klasiskā ozola veidiem (un arī steidzās tos uzreiz izlikt uz grīdas), savukārt pārdevēji uzskatīja, ka visinteresantākais veids ir “Kļava Exotic”. Bet pirmajam no salona apmeklētājiem, kuram mēs jautājām par jauno RUSTIC kolekciju, visvairāk patika riekstkoks.

r5

Tad nu mēs gaidīsim arī Jūs mūsu jaunajā salonā, Stabu ielā 44 un labprāt uzklausīsim arī Jūsu domas par to, kurš no jaunajiem RUSTIC kolekcijas laminātu veidiem ir visinteresantākais. Un kas zin, varbūt arī Jūs šī grīda spēs apburt un jau pavisam drīz arī Jūsu mājoklī uz grīdas būs ieklāts jaunais Quick-step lamināts, jo šobrīd šai lamināta kolekcijai mēs piedāvājam īpašu cenu un arī bezmaksas ieklāšanu.

www.gridasmeistars.lv

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.