Jaunais Quick-step salons Rīgā

Ir iesācies jauns gads un arī Grīdasmeistars to uzsāka ar jaunu un vērienīgu projektu – atvēra jaunu Quick-step salonu Rīgā, Stabu ielā 44. Ne velti visu iepriekšējo gadu mēs vislielāko uzmanību veltījām tieši Quick-step laminātam, jo, neskatoties uz plašajiem un dažādajiem laminātu grīdas segumiem, Quick-step ir un paliek kā etalons šajā segmentā, kurš vienmēr ir vismaz soli priekšā konkurentiem gan kvalitātes, gan arī izskata ziņā. Taču apskatīsim visu pēc kārtas.

s1

Ideja par šāda salona izveidi radās jau pagājušajā gadā, galvenokārt tāpēc, ka plašais Unilin kompānijas produktu piedāvājums spēj apmierināt gandrīz  jebkura klienta vēlmes. Zem preču zīmes Quick-step ir atrodama ļoti plaša un dažāda laminātu izvēle. Piemēram, ozola toņu lamināti ir vairāk nekā 50 veidu visdažādākajos izpildījumos. Tāpat arī ir ļoti unikāli un interesanti dekori, tādi kā baltā Venge vai, piemēram, baltais Tīks. Arī katra Quick-step lamināta kolekcija ir atšķirīga un ar kaut ko īpaša. Jūs ne tikai varat izvēlēties lamināta dēļu izmēru, bet arī pasūtīt Jūsu jauno grīdu ar 2 vai 4 V veida gropītēm dēļu malās, vai arī izvēlēties tradicionāli gludu lamināta dēli.

s4

Vēl kāda svarīga Quick-step īpašība ir tā, ka jebkuram lamināta veidam ir iespējams pasūtīt atbilstošas grīdlīstes (dažādu profilu) un arī pārejas sliekšņus. Taču pats galvenais, ka jebkuru lamināta veidu ir iespējams pasūtīt un piegādāt diez gan īsā laikā, jo Grīdasmeistars veic tiešās piegādes no rūpnīcas aptuveni divas reizes mēnesī, tāpēc, ja kāds no Quick-step lamināta veidiem, kurš Jums iepatiksies, nebūs pieejams uz vietas salonā vai mūsu noliktavā, mēs to piegādāsim salīdzinoši ātrā laikā.

s6

Par Quick-step laminātu var stāstīt daudz un ilgi (mēs to noteikti arī turpināsim darīt), taču šobrīd atgriezīsimies pie jaunā Quick-step salona. Lai tajā radītu Quick-step konceptam atbilstošu atmosfēru, mēs ne tikai ieklājām uz grīdas kādu no pelēkajiem Quick-step lamināta veidiem, bet izvelējāmies arī atbilstošu toņu krāsas sienām. Taču lielāko uzmanību mēs veltījām tieši laminātam, kurš ir paredzēts vannasistabām un telpām ar paaugstinātu mitrumu (Quick-step “Lagune” kolekcija). Šis lamināts ir ieklāts uz grīdas pie pašas salona ieejas, tātad tur, kur tas tiek pakļauts vislielākajam mitrumam.

s3

Īpaša uzmanība arī tiek pievērsta Quick-step šī gada jaunumiem, jaunajā salonā var apskatīt un par īpašām cenām pasūtīt, šā gada jauno kolekciju “Rustic”, kuras prezentācija Latvijā ir paredzēta tikai marta beigās. Tāpat jaunais Quick-step salons šobrīd ir vienīgais, kurš Latvijā piedāvā iegādāties Quick-step trīsslāņu parketu (arī par šo jaunumu mēs drīzumā pastāstīsim daudz plašāk). Un arī tas vēl nav viss, par godu jaunā salona atvēršanai, mēs šobrīd piedāvājam  mūsu pirmajiem klientiem ne tikai īpašas cenas, bet arī bezmaksas Quick-step lamināta ieklāšanu.

s2

Taču vislabāk Quick-step raksturo teiciens: “Labāk vienreiz redzēt nekā simts reiz dzirdēt”, tāpēc mēs aicinām visus apmeklēt jauno salonu un iepazīties klātienē ar plašo Quick-step grīdas segumu piedāvājumu. Jūs esat laipni gaidīti darbadienās no 10-19 un sestdienās no 10-16 Rīgā, Stabu ielā 44. Ja Jums rodas kādi jautājumi par Quick-step, droši varat mums zvanīt uz nummuru 20227760 un mēs noteikti spēsim uz tiem atbildēt, kā arī nodrošināt labākās cenas un augstāko ieklāšanas servisu Quick-step produkcijai.

www.grīdasmeistars.lv

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.