Quick-step “Classic” kolekcijas lamināts

Neapšaubāmi, tieši Quick-step “Classic” kolekcijas lamināts šobrīd ir vispopulārākais no visiem Unilin kompānijas laminātu veidiem. Šoreiz apskatīsim šo lamināta kolekciju nedaudz  vairāk , jo par Quick-step “Classic” laminātu esam stāstījuši salīdzinoši maz, lai gan, tieši “Classic” kolekcija ir tā, ar kuru Quick-step vēlas pateikt, ka ļoti kvalitatīvam laminātam, kurš ir vismaz soli priekšā saviem konkurentiem, nebūt nav jābūt ļoti dārgam.

a1

Protams, ja runājam par cenu, Quick-step nekad nekonkurēs ar lētajiem, nenosakāmas izcelsmes laminātiem, kurus nereti var iegādāties būvmateriālu lielveikalos kā akcijas preces. Taču, ja pacentīsimies salīdzināt “Classic” kolekcijas laminātus ar līdzīgiem pēc izskata un kvalitātes, tad te nu Quick-step konkurentu nebūs . “Classic” kolekcijas lamināts atbilst 32. klasei un kopumā “Classic” kolekcijā ir pieejami vairāk nekā 20 laminātu veidi – sākot ar gandrīz baltu tīkkoka laminātu un beidzot ar tumši brūnu pangas toni. Taču vislielākais piedāvājums ir tieši uz ozola toņa laminātiem, tie “Classic” kolekcijā ir 14 veidi .

a8

Pirms dažiem gadiem tieši Quick-step “Classic” kolekcijas ozola lamināts parketa rakstā bija viens no vispopulārākajiem lamināta toņiem Latvijā, jo tas tik tiešām gan pēc sava toņa, gan struktūras, pilnībā atbilst īsta ozola parketa izskatam. Tāpēc šis lamināts ļoti labi iederas gandrīz jebkurā interjērā, kur ir nepieciešamība pēc ozola parketa grīdas – pateicoties gaišākiem un tumšākiem parketa dēlīšiem šis lamināts iederas gandrīz vai pie jebkurām klasiska ozola durvīm vai mēbelēm. Un skatoties uz šādu grīdu pret gaismu, ir redzams, ka lamināta koka struktūra sakrīt ar zīmējumu.

c8

Taču tonis un struktūra nav vienīgā īpašība, kas padara “Classic” kolekciju par krietni labāku, nekā citu ražotāju līdzīgas lamināta kolekcijas. Parasti, cilvēki, iegādājoties laminātu ar parketa rakstu, galveno uzmanību pievērš tikai lamināta tonim. Taču nereti lamināta dēļu malās dēlīšu zīmējums ir apgriezts (ir kāds pavisam īss dēlīts). Šī lieta īpaši krīt acīs, kad ir ieklāta visa grīda. Toties Quick-step “Classic” kolekcijas laminātam dēļu nobeigumā nav īsa zīmējuma parketa dēlīšu, tāpēc savienojuma vietas ir krietni mazāk pamanāmas. Piemēram piedāvājam divus attēlus, domājams, nebūs grūti uzminēt, kurš no šiem laminātiem ir Quick-step “Classic” ozols parketā , lai gan, bildē šāds savienojums ar īsiem parketa dēlīša gabaliem izskatās daudz labāk, nekā, patiesībā uz grīdas 🙂

a3

a4

Arī citiem “Classic” laminātu veidiem ir rūpīgi piedomāts pie kvalitatīva izskata, tā piemēram balinātam un vecinātam ozolam ar parketa rakstu zariņi ir iestrādāti struktūrā un ne tikai redzami, bet arī sajūtami pieskaroties, kas neapšaubāmi rada īstas koka grīdas izskatu. Bet piemēram Merbau laminātam parketa rakstā ir ne tikai ļoti dabīgs, īsta merbau tonis ar tumšāk un gaišāk sarkaniem dēlīšiem, bet arī katram dēlītim ir iekrāsota nedaudz melna maliņa, kas praktiski neļauj pamanīt savienojumu vietas.

a2

Taču neapšaubāmi visinteresantākie un populārākie ir šī gada 4 jaunie “Classic” lamināta veidi ar padziļinātu struktūru un V veida gropes imitāciju. Par šiem lamināta veidiem jau esam stāstījuši un tos šogad atzinīgi novērtēja daudzi mūsu klienti. Vismaz pagaidām citi lamināta ražotāji ko līdzīgu (bet noteikti ne tik kvalitatīvu) piedāvā dārgākajās laminātu kolekcijās. Taču atkārtot eļļotas grīdas matētu izskatu uz lamināta ar padziļinātu struktūru pagaidām vēl nav izdevies nevienam.

a7

Tad nu apvienojot kopā kvalitāti, plašo klāstu, izskatu un cenu mēs uzskatam, ka Quick-step “Classic” kolokcija šobrīd ir vispiemērotākā, ja meklējat kvalitatīvu lamināta grīdu par pieņemamu cenu. Taču, diemžēl, nākamgad cena uz šo laminātu nedaudz augs – gan pats ražotājs (Unilin kompānija) plāno pacelt cenas, gan arī augošās transporta izmaksas un citas lietas cenu palielinās vismaz par 10%, tāpēc, Grīdasmeistars saviem klientiem piedāvā īpašu Ziemassvētku akciju uz “Classic” kolekcijas laminātu. Tātad no 6. līdz 31. decembrim mēs piedāvājam iegādāties jebkuru Quick-step “Classic” kolekcijas laminātu par īpašu cenu – 8,90 Ls/m2 un pērkot vismaz 20 m2 mēs piedāvājam lamināta bezmaksas ieklāšanu. Sīkāk ar akcijas noteikumiem var iepazīties mūsu salonā, Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47.

a6

www.Grīdasmeistars.lv

 

 

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.