Lamināts šokolādes krāsā

Tumšie toņi grīdas segumu krāsās vienmēr ir bijuši diez gan populāri, taču pēdējā laikā tieši melnie toņi guvuši lielāku pieprasījumu. Īpaši populāri šobrīd ir Wenges toņi (par kuriem jau esam daudzkārt stāstījuši) un arī melns ozols, kurš nereti tiek saukts par laminātu “šokolādes krāsā “. Tad nu šoreiz apskatīsim kādu standarta divistabu dzīvokli, kur Grīdasmeistars veica šāda lamināta ieklāšanu.

s1

Arī šis lamināta veids ir viens no jaunās Quick-step lamināta kolekcijas, ar padziļinātu koka struktūru, nedaudz matēta, eļļota dēļa izskatu un V veida gropes imitāciju. Lai gan tas tiek saukts par “šokolādes krāsas” laminātu un ir viens no tumšākajiem toņiem, tomēr tas arī nav pilnībā melns un, salīdzinot ar Wengi, kopumā ir pat nedaudz gaišāks.

s4

Toties šim lamināta veidam padziļinātā koka struktūra izceļas vēl vairāk, un tādā veidā padara grīdu īpaši skaistu un pievilcīgu . Protams, izvēloties šāda toņa grīdas segumu, telpas sienām un vēlams arī kādam interjēra priekšmetam ir jābūt gaišiem. Tas ne tikai radīs patīkamu kontrastu telpā, bet arī pasvītros un izcels tieši tumšo grīdu .

s2

Tāpat, izvēloties šādu grīdas segumu, būtu jāņem vērā arī gaismas avoti un šāds lamināts būtu jāieklāj gareniski attiecībā pret logiem, tādā veidā vēl vairāk tiks izcelta koka struktūra un arī īpašais, tikai jaunajiem Quick-step lamināta veidiem piemītošais, virsmas matētais spīdums. Savukārt V veida gropju imitācija it kā pasvītros katra dēļa savienojuma vietu kontūru un izcels katru dēli atsevišķi no kopējās grīdas plaknes.

s3

Arī šoreiz mūsu klients izvēlējās oriģinālo Quick-step lamināta apakšklāja materiālu, kurš ir veidots uz gumijas bāzes, kas savukārt nodrošina ilgu un praktisku kalpošanas ilgumu (atšķirībā no porolona vai citiem līdzīgiem materiāliem, šis apakšklāja veids ir diez gan elastīgs, antistatisks, tas nekad nesaspiedīsies zem grīdas un nevainojami pildīs savas amortizējošās īpašības).

s6

Taču atgriezīsimies pie paša “šokolādes krāsas” lamināta. Kā jau esam stāstījuši, šobrīd nekā līdzīga šiem jaunajiem lamināta veidiem citu ražotāju piedāvājumos nav. Līdz šī gada beigām uz šo un citiem jaunajiem Quick-step Classic kolekcijas veidiem darbojās īpašs piedāvājums: lamināta cena+bezmaksas ieklāšana= 10 Ls/m2. Taču, ja runājam tieši par šo melnā ozola veidu, tad nekā līdzīga nav arī krietni dārgākās Quick-step lamināta kolekcijās.

s5

Un nobeigumā mēs gribam lauzt vēl vienu stereotipu, proti, parasti tiek uzskatīts, ka nelielās telpās bez logiem (tādās, kā piem. gaitenis) nedrīkst ieklāt tumšus grīdas segumus, jo tas mazo telpu padarīs vēl tumšāku un vizuāli mazāku. Mūsuprāt, tā noteikti nav, ja pareizi tiek izvēlēts sienu krāsas tonis un ieklāšanas virziens, nelielais, šaurais un tumšais gaitenis izskatīsies pat ļoti labi, arī ar gandrīz melnu lamināta grīdu .

s7

www.Grīdasmeistars.lv 

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.