Wenge no Quick-step Largo kolekcijas

Gan par Wengi, gan Quick-step Largo kolekcijas laminātu esam jau stāstījuši diez gan daudz. Taču pat mūs pārsteidza tas, cik labi izskatās Wenges lamināts lielajos Largo kolekcijas lamināta dēļos. Nesen tieši šo laminātu Grīdasmeistars ieklājā kādā no jauno projektu dzīvokļiem un patiesi, rezultātā grīda izskatās vēl labāk, nekā mēs bijām domājuši. Ierastie steriotipi, ka tumša grīda padara telpu nomācošu, bet lieli un plati dēļi to vizuāli samazina neatbilst patiesībai, taču par visu pēc kārtas.

w1

Wenges toņa lamināts šobrīd ir diez gan populārs grīdas segumos, galvenokārt jau pateicoties savai tumšajai, nedaudz noslēpumainajai krāsai un skaistajam koka struktūras zīmējumam. Protams, ja tiek ieklāta tik tumša grīda, sienām noteikti ir jābūt gaišos toņos, jo tikai tad grīda izskatīsies kā viens no svarīgākajiem un krāšņākajiem interjēra elementiem.

w2

Šoreiz lamināts tika ieklāts uz labi sagatavotas betona pamatnes. Mēs gan parasti iesakam betona grīdu pirms lamināta ieklāšanas nogruntēt. Tas vairāk ir nepieciešams nevis lamināta ieklāšanai, bet gan tam, lai zem grīdas nepaliktu celtniecības putekļi, kas vēlāk var izraisīt alerģiju, vai arī vēl diez gan ilgu laiku pēc remonta beigām parādīties gar malām uz jaunās grīdas.

w3

Vispirms tika ieklāts oriģinālais Quick-step apakšklājs. Ja tiek izmantots šāds materiāls, papildus vairs nekas nav nepieciešams, jo šis apakšklāja veids ir ar 0,2mm biezu plēvi, kura tiek savā starpā salīmēta. Tādā veidā tiek nodrošināts tas, ka lamināts tiks pasargāts no iespējamā mitruma, kas varētu būt saglabājies betona grīdā, vai arī tajā rasties laika gaitā.

w4

Šoreiz lamināta ieklāšana tika veikta “pa diagonāli”. Šādam ieklāšanas virzienam ir vairākas priekšrocības, vispirms jau tas vizuāli paplašina jebkuru telpu. Tāpat, ieklājot laminātu “pa diagonāli” ir iespēja vizuāli noslēpt nelīdzenas sienas (parastās, jeb “taisnās” ieklāšanas laikā nereti nākas secināt, ka sienas ir ne visai taisnas un diemžēl lamināts šādus nelīdzenumus pat nedaudz izceļ).

w5

Protams, ieklājot laminātu “pa diagonāli” atgriezumu ir krietni vairāk, tātad nepieciešamais lamināta daudzums ir krietni lielāks, arī laika ziņā, ieklāt laminātu “pa diagonāli” ir vismaz divreiz ilgāk, nekā ieklāt parastajā “taisnajā” veidā, tomēr šāda ieklāšana ir tā vērta, jo pat neliels gaitenis ar vairākām durvīm šādā gadījumā izskatīsies diez gan interesanti.

w6

Vēl kāda īpašība, kas piemīt Quick-step Largo kolekcijas laminātam ir tā, ka ražotājs garantē, Jūs nekad neatradīsiet divus pilnībā vienādus lamināta dēļus. Šāds, šķietami nenozīmīgs sīkums, nodrošina to, ka grīda izskatīsies pēc īstas koka grīdas ar dažādiem (gan krāsas, gan koka struktūras) dēļiem. Un tiešām, skatoties uz Quick-step largo kolekcijas lamināta grīdu ir jābūt ļoti lielam speciālistam, lai uzreiz pateiktu, ka tas ir lamināts, nevis īsts koks.

w7

Largo kolekcijas lamināta dēļu garums ir nedaudz virs 2. metriem, platums 20,5 cm. Starpcitu, arī lamināta V veida gropes ir izveidotas ļoti kvalitatīvi un precīzi pēc krāsas atbilst katram no lamināta dēļiem. Visi šie un citi patiesi augstas kvalitātes risinājumi padara Largo kolekciju tik ekskluzīvu un unikālu starp citiem laminātu veidiem.

w8

Parasti gan mūsu arhīvā ir bildes no paša lamināta ieklāšanas procesa, taču šoreiz mēs ļoti vēlējāmies redzēt šo grīdu arī pēc tam, gan visi remontdarbi ir pabeigti un dzīvoklis pilnībā iekārtots. Tāpēc esam ļoti pateicīgi mūsu klientam par sapratni un piedāvātajām bildēm. Nobeigumā, kā jau ierasts, vēl divas fotogrāfijas “pirms” un “pēc”.

w9

w10

Un protams, vislielāko uzmanību ir pelnījis nelielais gaitenis, jo ja pat dažus kvadrātmetrus lielā platībā, pa “diagonāli” ieklāti lamināta dēļi izskatās tik skaisti, tad kādas gan var būt šaubas, ka šāda grīda nederēs lielākai telpai 🙂

w11

www.Grīdasmeistars.lv

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.