Eļļota ozola lamināts

Ja iepriekšējos gadus par vispopulārāko lamināta veidu varēja uzskatīt klasisko ozolu, tad šobrīd ļoti pieprasīti ir lamināta veidi ar eļļota ozola izskatu. Viens no šī brīža populārākajiem veidiem ir Quick-step Eligna kolekcijas lamināts ar matētu virsmu un izteiktu eļļotas ozola dēļu grīdas izskatu. Tieši šo veidu pēdējā laikā ir izvēlējušies vairāki mūsu klienti un šis lamināta veids tiešām vienlīdz labi izskatās gan nelielās telpās, gan arī plašās un lielās viesistabās un hallēs.

e1

Ja mums jautātu, kāds ir šī lamināta tonis, to aprakstīt būtu diez gan grūti, jo tajā var saskatīt diez gan plašu krāsu gammu- nedaudz brūngans, nedaudz pelēcīgs un nedaudz zaļgans. Iespējams, tieši tāpēc šis lamināta veids ļoti labi iederas dažādos interjēros. Kā vēl viena īpašība būtu jāpiemin šī lamināta virsma – nedaudz strukturēta un atbilstoši eļļotai grīdai, nedaudz matēta.

e2

Šoreiz apskatīsim šī lamināta ieklāšanu kādas Baldones privātmājas mansarda stāvā. Lamināts tika ieklāts uz apsildāmās grīdas, kuras pamatne bija no grīdas regipša. Uzreiz varam atbildēt uz vienu no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem – vai lamināts ir piemērots apsildāmajai grīdai. Jā, ir piemērots un pat viens no labākajiem grīdas segumiem priekš apsildāmās grīdas, ja neskaita flīzes, kuras, gan tiek izvēlētas diez gan reti, kā grīdas segumi istabām.

e3

Vēl kāda īpašība, kas piemīt Quick-step Eligna kolekcijas laminātam, ir dēļu izmēri- 138 cm garumā un 15,6cm platumā. Pateicoties šiem izmēriem Eligna kolekcijas lamināts, neskatoties uz dēļu rakstu, ļoti labi izskatās gan nelielās telpās, gan arī plašās un lielās zālēs.

e4

e5

Tāpat, kā jebkuram Quick-step laminātam, arī šim veidam ir ļoti plaša krāsu un dažādu koka zīmējumu gamma. Ir sastopami dēļi ar lieliem un izteiktiem zariem, kā arī dēļi ar gandrīz taisnu koka struktūru un nelieliem zariņiem. Tāpat arī dēļu toņi ir no viegli gaišiem līdz vidēji tumšiem.  Taču vienādi dēļi atkārtojas tik reti, ka uz grīdas, pirmajā acu uzmetienā vienādus dēļus noteikti nevarēs pamanīt.

e6

Nobeigumā šoreiz piedāvājam divas profesionālas bildes ar šo grīdu, lai gan, no pieredzes varam teikt, lai cik labas nebūtu bildes, dzīvē Quick-step lamināts vienmēr izskatās vēl labāk 🙂

e7

e8

www.Grīdasmeistars.lv

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.