Šā brīža populārākais lamināts

Par jauno Quick-step laminātu jau esam stāstījuši, tas ir principiāli jauns lamināta veids, kurš tiek ražots pēc īpašas tehnoloģijas ar padziļinātu koka struktūras imitāciju, kas dod šim laminātam vēl dabīgāku izskatu. Mēs šobrīd saviem klientiem piedāvājam četrus veidus no jaunā lamināta, taču vislielāko atzinību ir ieguvis tieši “naturāls antīkais ozols”. Nu jau šādas grīdas ir ieklātas gan parastos tipveida dzīvokļos, gan greznās privātmājās. Un ticiet mums, tas labi iederas un izskatās jebkurā interjērā .

l1

Unilin kompānijas lamināts Quick-step gan kvalitātes, gan izskata ziņā vienmēr ir bijis soli priekšā saviem konkurentiem. Taču šī laikam ir pirmā reize, kad lielākie šī gada jaunumi ir pieejami arī salīdzinoši lētākās lamināta kolekcijās, kas ļauj to iegādāties vēl plašākai cilvēku grupai. Protams, šis lamināts nekad nevarēs konkurēt cenas ziņā ar lētajiem (2-3 Ls/m2) laminātiem, kuriem ne tikai ražotājs ir nenosakāms, bet arī izcelsmes valsts, jo kā tāda tiek minēta Eiropas savienība. Taču tie ir pilnīgi atšķirīgi materiāli, kurus nevar salīdzināt, tieši tāpat, kā īstu Hennesis konjaku ar centrāltirgū nopērkamu brūnu, grādīgu šķidrumu 🙂

l2

Taču atgriezīsimies pie lamināta. Neapšaubāmi, vēl pievilcīgāku mūsu klientiem, to padara mūsu īpašie piedāvājumi – gan labā cena, gan nepieciešamie aksesuāri, kā arī profesionāla lamināta ieklāšana, kuru mēs nereti piedāvājam veikt bez maksas. Tādā veidā, mēs esam droši, ka lamināts tiešām tiks ieklāts kvalitatīvi, atbilstoši visām tehniskajām prasībām, bet Jūs iegūstat pilnībā gatavu grīdu, par pievilcīgu cenu.

l3

Ar ko tad šis jaunais lamināts ir tik īpašs? Šī nu ir tā reize, kad labāk to būtu vienreiz redzēt, nevis simts reizes par to dzirdēt 🙂 Vispirms jau tā ir Unilin kvalitāte, tad padziļinātā koka struktūra, kura ir ne tikai redzama, bet arī sajūtama pieskaroties. Lamināta dēļi ir veidoti, kā dabīga, eļļota koka imitācija, tāpēc grīda ir nevis spīdīga, bet nedaudz matēta, ar eļļotai grīdai raksturīgo struktūras spīdumu. Bet pats galvenais, struktūra pilnībā sakrīt ar koka zīmējumu, kas rada neapšaubāmu dabīguma efektu.

l6

Vēl diez gan interesantas šim laminātam ir savienojumu vietas, vizuāli tās rada nelielas gropītes efektu, tādā veidā izceļot katru dēli. Taču klasiskās gropes šeit nav. Lai gan jāpiemin, ka šis lamināta veids ir pieejams vairākās Quick-step laminātu kolekcijās, tāpēc to ir iespējams iegādāties arī šaurāku dēļu izskatā un pat ar presētu koka gropi (tas ir vēl viens šī gada jaunums, kuru Quick-step piedāvā saviem izstrādājumiem).

l5

Vēl kāda nianse, kāpēc mēs sakām, ka šo laminātu labāk ir apskatīties klātienē, proti, to tiešām ir ļoti grūti nobildēt tā, lai tas atspoguļotu visas savas īpašības. Lūk, piemēram, divas bildes, viena ir uzņemta ar zibspuldzi, bet otra bez.

l91

l10

Nobeigumā piedāvājam vēl divas bildes ar telpu, pirms un pēc lamināta ieklāšanas. Starpcitu, mūsu meistariem šī ieklāšana prasīja tikai dažas stundas. Šoreiz jaunajs Quick-step “naturālais antīkais ozols” tika ieklāts kādas privātmājas mansarda stāvā. Vēl tikai pieminēsim, ka vēlāk mūsu klients šo pašu laminātu ieklāja arī visā pārējā mājā, bet par to pastāstīsim citriz.

l7

l8

www.grīdasmeistars.lv

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.