Balināts osis no Quick-step

Viena no svarīgākajām lietām, pēc kuras cilvēki izvēlas grīdu, ir tās izskats. Parasti grīdas tonis tiek pieskaņots durvīm, kāpnēm vai sienām. Jau esam stāstījuši, ka Quick-step lamināta klāstā ir pieejami vairāk nekā 300 dažādi veidi un toņi, tāpēc, izvēlēties piemērotāko parasti nesagādā īpašas problēmas. Arī šoreiz mūsu klients vēlējās radīt mājas interjērā gaišus toņus, tāpēc, gan durvis, gan kāpnes, gan arī grīda tika veidota no balināta oša.

b1

Par cik, gan mājas pirmajā, gan arī otrajā stāvā apkure tiek veikta ar apsildāmo grīdu, tad kopā ar laminātu mūsu klients iegādājās visu nepieciešamo aksesuāru komplektu – gan apakšklāju, gan grīdlīstes, gan pārejas sliekšņus. Tā ir vēl viena no Quick-step lamināta priekšrocībām, pasūtot laminātu ir iespēja arī pasūtīt dažādu profilu grīdlīstes, kuras pēc krāsas un koka struktūras pilnībā atbilst izvēlētajam laminātam.

b2

Atlasīts balinātais osis pēc savas nokrāsas un toņa ir diez gan vienmērīgs, taču vēl viena Quick-step lamināta priekšrocība ir lielā dēļu dažādība – koka zīmējums ir diez gan atšķirīgs un vienādi lamināta dēļi trāpas samērā reti, tāpēc uz grīdas veidojas skaists koka zīmējums, jo, kā zināms, divu vienādu koka dēļu nekad nebūs. Starpcitu, Quick-step laminātam ir arī kolekcijas, kurās ražotājs garantē, ka divu vienādu lamināta dēļu nekad nebūs.

b3

Arī Quick-step piedāvātie pārejas sliekšņi ir ne tikai perfekti pieskaņoti laminātam pēc krāsas un koka faktūras, bet tie arī ir miltifunkcionāli. Komplektā ar katru slieksnīti nāk stiprinājuma sliede un speciāls griežamais nazis, ar kura palīdzību no viena sliekšņa ir iespējams uztaisīt gan taisnu T veida pāreju, gan nedaudz ieslīpu pāreju uz cita augstuma grīdu, gan arī izveidot nobeiguma līsti pie balkona durvīm, vai citās vietās, kur grīdlīste būs par augstu. Quick-step “incizo” pārejas slieksnis ir 2,15 m garš, tātad ar vienu slieksnīti pietiks vismaz 2 durvīm.

b4

b5

b6

b7

Tāpat, lai panāktu labāku rezultātu, ir svarīgi ievērot pareizu darbu secību. Piemēram, durvis ir pareizāk ielikt pirms lamināta ieklāšanas (zem durvju kārbām atstājot spraugu, lai laminātu būtu iespējams pabāzt apakšā ), bet durvju kleides likt pēc lamināta ieklāšanas. Tāpat arī trepes vajadzētu uzlikt pirms lamināta, savukārt trepju margas-pēc.

b8

Parasti grīdas ieklāšana un grīdlīstu montāža ir pēdējais remonta etaps, pēctam atliek tikai sanest mēbeles un sākt dzīvot jaunajā vai izremontētajā mājā jeb dzīvoklī. Taču diez gan svarīgi ir neaizmirst par dažiem elementāriem piesardzības līdzekļiem – paklājiņiem pie ieejas durvīm, filca paliknīšiem zem mēbeļu kājiņām un pareizu kopšanu, jo Quick-step lamināts ir ļoti kvalitatīvs un izturīgs, tāpēc, ja tiek ievērota pareiza kopšana, tas nevainojami nokalpo daudzus gadus.

b9

Gaišie grīdas toņi, tostarp arī balināts osis, ir diez gan populāri mūsu klientu vidū, šo laminātu var iegādāties gan ar V veida gropēm, gan bez tām. Tāpat mēs piedāvājam arī balinātus ozola, tīka, wenges un citu koka krāsu laminātus no plašā Quick-step lamināta klāsta.

b10

www.grīdasmeistars.lv

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.