Masīvkoks par trīsslāņu parketa cenu

Miniplank neapšaubāmi ir viens no interesantākajiem un pieprasītākajiem grīdas segumu materiāliem, kurus piedāvā Grīdasmeistars. Lai cik tas neliktos dīvaini, taču pagājuša gada nogalē uz miniplank parketa dēļiem izveidojās neliela rinda. Šobrīd gan Miniplank parketa dēļi ir nopērkami uzreiz, taču uz gada otru pusi mēs atkal prognozējam nelielu šī materiāla deficītu. Tas ir izskaidrojams ļoti vienkārši – Miniplank ir patiešām labi un kvalitatīvi ozolkoka parketa dēļi, rūpnieciski noslīpēti un noeļļoti, tātad, pilnībā gatavi, turklāt par ļoti pievilcīgu cenu. Šoreiz apskatīsim kādu no privātmājām, kurā tika ieklāti Miniplank parketa dēļi.

mi1

Lielākā Miniplank atšķirība no “trīsslāņu parketa” ir tāda, ka Miniplank ir īsti masīvkoka parketa dēļi, rūpnieciski noslīpēti, nošpaktelēti un noeļļoti. Taču jāņem vērā, ka Miniplanks ir obligāti jālīmē pie pamatnes, to nevar ieklāt kā “peldošo segumu”. Tehniski Miniplank dēļus ir iespējams pielīmēt arī uz betona pamatnes (protams, ja betons ir pietiekami līdzens un izmantojot tam speciāli paredzētu līmi), taču, kā jau jebkuru no koka grīdu veidiem, labāk to ir stiprināt pie finiera vai osb pamatnes. Tāpēc, arī šoreiz uz betona grīdas vispirms tika ieklāts finieris.

mi2

Pie betona pamatnes finieris tika stiprināts ar līmes un dībeļnaglu palīdzību. Galvenā nozīme koka pamatnei ir tāda, ka ieklājot Miniplanku ir iespējams dēlīšus nofiksēt ar naglām. Tāpat arī vēlāk, ekspluatācijas laikā nav tik traki jāsatraucas par mitrumu, jo pie finiera stiprināti parketa vai Miniplank dēļi uz mitruma svārstībām reaģē mazāk, nekā, ja tie būtu stiprināti tieši pie betona.

mi3

Miniplank ieklāšana tiek uzsākta līdzīgi kā dēlīšu parketam – tiek novilkta taisna līnija, tad ieklātas dažas rindas, kuras tiek nofiksētas un atstātas nožūt. Protams, nepieciešamības gadījumā ieklāšanu var turpināt arī uzreiz, tādā gadījumā gan pirmās līnijas būs ļoti rūpīgi jānofiksē. Starpcitu, masīvkoka grīdu var ieklāt visā dzīvoklī vai mājā bez kompensācijas sliekšņu veidošanas durvju ailēs, taču ieklāt katrā telpā atsevišķi vienmēr būs labāk.

mi4

Paši Miniplank parketa dēļi tiek ražoti trīs dažādos garumos, ieklājot, visi trīs garumi tiek kombinēti savā starpā. Patiesības labad gan jāatzīst, ka veicot ieklāšanu mēs tomēr rūpīgi skatamies dēlīšu kvalitāti un, ja trāpās kāds dēlītis ar izteikti nesmuku zaru, tas tiek atlikts malā un izmantots piezāģēšanai. Lai gan šādi “nesmuki” dēlīši trāpas ļoti reti, jo zari ir rūpnieciski nošpaktelēti un piedod grīdai tādu kā spilgtāku un “dzīvāki” izskatu.

mi5

Vēl kāda Miniplank parketa dēļu īpašība ir tāda, ka tie ir rūpnieciski noeļļoti ar industriālo (noturīgu) eļļu. Lielākā eļļotas grīdas priekšrocība ir tā, ka arī pēc ieklāšanas ir iespējams katram dēlītim atsevišķi izlabot defektus, piemēram, izslīpēt švīku un pēctam pa jaunu noeļļot bojāto dēlīti. Lakotai grīdai tas diemžēl nav izdarāms. Arī kopšana Miniplank parketa dēļiem ir vieglāka, nekā parastajiem, eļļotajiem, parketa dēļiem, jo industriālā eļļa ir daudz noturīgāka pret traipu un pleķu rašanos.

mi6

Vēl viena no Miniplank parketa dēļu priekšrocībām ir tāda, ka tie ļoti labi iederas dažādos interjēros – gan lielās un plašās viesistabās, gan nelielos un šauros gaiteņos. Tāpat Miniplank ļoti labi izskatās gan kopā ar tumšām mēbelēm, gan arī ar gaišām sienām vai grīdlīstēm.

mi7

mi8

Pateicoties tam, ka Miniplank parketa dēļi jau rūpnieciski ir noslīpēti un noeļļoti, grīdas ieklāšana notiek ļoti ātri un jau nākamajā dienā pēc tās, ir iespējams sākt grīdas ekspluatāciju. Tāpat telpās nerodās slīpēšanas putekļi un nav jāgaida eļļas vai lakas nožūšana. Nobeigumā, kā ierasts, piedāvājam divus attēlus ar telpu “pirms” un “pēc”. Vēl tikai pieminēsim, ka Miniplank parketa dēļi tiek ražoti Latvijā un Grīdasmeistars ir vienīgais oficiālais izplatītājs, tieši tāpēc mēs varam nodrošināt šim materiālam tik pievilcīgu cenu.

mi9

mi10

www.gridasmeistars.lv

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.