Quick-step “Largo” kolekcija

Kā uzskata pati Unilin kompānija, Quick-step lamināta ražotājs, šī ir visperspektīvākā kolekcija un ne velti, jo lai gan tā ir iznākusi tikai pirms gada, daudzās Eiropas valstīs tā jau ir kļuvusi par pārdošanu līderi. Šajā kolekcijā ir ietvertas visas šobrīd pieejamās lamināta ražošanas plašās iespējas, kas Largo laminātu padara individuālu. Patiesību sakot, Largo kolekcijas laminātu pat īsti nevar pielīdzināt laminātam, to būtu pareizāk salīdzināt ar īsta koka dēļu grīdu.

lpu1285-int

Ar ko tad šī kolekcija ir tik īpaša ? Vispirms jau ar neraksturīgo lamināta dēļu izmēru – dēļi ir garāki par diviem metriem un vairāk nekā 20 cm plati. Vizuāli tik plati grīdas dēļi padara telpu dziļāku, piešķir tai bagātīgu un plašu izskatu. Te nu veiksim pirmo salīdzinājumu ar īstiem koka dēļiem – iedomājieties, cik maksās tik plati un gari ozola dēļi. Un ja tie vēl būs atlasīti pēc “select” šķirojuma – aptuveni 50-60 Ls/m2, par tādām koka sugām kā merbau vai wenge nemaz nav vērts runāt.

l1

Parasti, galvenais arguments, kāpēc izvēle tiek veikta par labu īstam kokam vai “trīsslāņu parketam” ir dabīgais izskats un fakts, ka katrs dēlis būs individuāls, neatkārtosies. Arī Largo kolekcijas laminātam ir panākta individualitāte – katrs dēlis būs savādāks. Šajā kolekcijā ir vairāk nekā 60 dažādas struktūras un toņu lamināta dēļi, tātad, Jūs nekad uz grīdas neatradīsiet divus pilnībā vienādus dēļus. Pat ja kāds no koka struktūras elementiem atkārtosies, tad vienā dēlī tas būs sākumā, bet citā – dēļa vidū. Taču, ņemot vērā dēļa izmērus, pat ļoti lielai telpai tiks izmantoti salīdzinoši maz dēļi (katrs dēlis ir gandrīs 0,5 m2 liels) .

l2

Tāpat būtu jāpiemin Largo kolekcijas lamināta V veida gropes, tās perfekti sakrīt ar pašu lamināta izskatu un pilnībā atbilst katra konkrēta koka veida krāsai un struktūrai. Arī toņu izvēle ir pietiekami plaša, sākot ar pavisam gaišiem un pelēcīgiem toņiem un beidzot ar pavisam tumšiem. Tātad Largo kolekcija ļauj veidot grīdu sākot no klasiska ozola un beidzot ar noslēpumaino wengi.

l4

Visi šie aspekti kopā ļauj mums diez gan droši apgalvot, ka Largo kolekcijas lamināta grīda ir diez gan liels konkurents īstai masīvkoka dēļu grīdai un “trīsslāņu parketam”. Galvenokārt jau ar cenu, vismaz uz pusi lētāk par līdzīgu “trīsslāņu parketu” un vismaz trīs reiz lētāk par masīvkoku. Arī lamināta izturība pret nodilumu un mehāniskiem bojājumiem ir daudz reiz augstāka par īstu koka grīdu. Arī šī lamināta biezums (9,5 mm) padara grīdu “klusāku”, tādā veidā vēl vairāk to pietuvinot īstai koka grīdai. Un tai tiek dota arī paša ražotāja garantija – 25 gadi, lai gan zinot Quick-step kvalitāti, mēs domājam, ka šāda grīda nokalpos vēl ilgāk.

l3

Largo kolekcijas lamināta dēļus var apskatīt, aptaustīt un iegādāties mūsu salonā, Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47. Tāpat pie mums var saņemt vispilnīgāko informāciju par šo un citām Quick-step lamināta kolekcijām. Tā kā Latvijā Largo kolekcijas laminātu var uzskatīt par šī gada jaunumu, tad šobrīd mēs piedāvājam tai īpašo, iepazīšanās cenu- 17,90 Ls/m2 un bezmaksas lamināta ieklāšanu. Tātad, pilnībā gatava grīda ar orģinālo Quick-step apakšklāju Jums izmaksās zem 20 Ls par m2.

lpu1287

www.gridasmeistars.lv

Komentēts: 1-reiz

  1. Sveiki!
    Ko ir labāk izmantot grīdas pamatkārtas ieklāšaani uz koka sijām: OSB plāksnes, vai finieri.
    Un kādi ir plusi vai, iespējams, mīnusi, ja klāj dubultā finieri (OSB), bet plānāku 15mm, vai tomēr pareizāk būtu ieklāt uzreiz 25mm melno grīdu.

    Peteris | 16. Aug, 2010 | Reply

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.