Jaunais Quick-step lamināts

Pēdējā laikā mēs esam saņēmuši vairākus jautājumus par to, kā  tad izskatās jaunais Quick-step lamināts, kad ir ieklāts uz grīdas. Mūsuprāt, viņš izskatās pat ļoti labi. Tā kā esam jau veikuši vairākas šī lamināta ieklāšanas, tad šoreiz apskatīsim kādu no tām. Uzreiz gan jāpiemin, ka nofotogrāfēt šo laminātu tā, lai parādītu visas tā labās īpašības, ir diez gan grūti, tāpēc, vislabāk to ir apskatīt un aptaustīt mūsu salonā.

j1

Ieklāšanas ziņā jaunais Quick-step lamināts ne ar ko neatšķiras no iepriekšējiem, tā pati augstā kvalitāte un precizitāte, tas pats “unilin click” savienojums, kas lamināta montāžu padara vieglu, ātru un patīkamu. Jaunie Quick-step lamināta veidi ir pieejami trijās kolekcijās – Classic, Elite un Vogue. Šoreiz Grīdasmeistars veica tieši Classic kolekcijas ozola lamināta ieklāšanu.

j2

Ar ko tad ir tik īpaši šie jaunie Quick-step lamināta veidi?  Tieši ar virsējās kārtas precīzajām detaļām. Vispirms jau tā ir padziļināta koka struktūra, kas ļauj ne tikai saskatīt precīzu koka dēļa imitāciju, bet arī to sajust pieskaroties grīdai. Gan katrs zariņš, gan koka struktūras zīmējums un reljefs precīzi sakrīt, kas neapšaubāmi liek domāt, ka šī grīda ir no īsta koka.

j3

Nākamā īpašība ir matētas un glancētas virsmas apvienojums katrā dēlī (tieši šo īpašību parādīt bildēs ir visgrūtāk). Skatoties uz šo lamināta grīdu, tā izskatīsies kā eļļotu ozolkoka dēļu grīda, taču paskatoties uz šo pašu grīdu pret gaismu, būs redzama zaigojoša koka struktūra. Pat uz īsta koka grīdas panākt šādu efektu ir ļoti grūti.

j4

Protams, arī jebkuram no jaunajiem Quick-step lamināta veidiem tiek piedāvāts plašs aksesuāru klāsts, sākot ar piemērotāko apakšklāja materiālu un beidzot ar tāda paša toņa, dažādu profilu, grīdlīstēm. Vēl diez gan interesantas ir tieši Classic kolekcijas lamināta dēļu savienojuma vietas, vizuāli tās izskatās, kā nelielas V veida gropes, taču īstenībā gropju praktiski nav, ir vienkārši nedaudz padziļināta savienojuma mala.

j7

Nobeigumā, kā ierasts, piedāvājam divas bildes ar grīdu “pirms” un “pēc”. Lai gan gribētos atgādināt, ka šo laminātu patiešām ir ļoti grūti nofotogrāfēt un parādīt tā dabīgo izskatu un pat toni, jo arī tas diez gan stipri mainās atkarībā no tā, kā uz grīdas krīt gaisma.

j5

j6

Lai gan pieprasījums pēc jaunā Quick-step lamināta ir negaidīti liels, tomēr šobrīd to var iegādāties praktiski uzreiz (šī lamināta piegādi no rūpnīcas mēs veicam nedēļas laikā ) .

www.gridasmeistars.lv

Komentēts: 4-reiz

 1. Labdien,
  Mani ļoti ieinteresēja šis lamināts, jo tiešām izskatās pēc eļļotas grīdas, bet vai viņš Jums šobrīd ir uz vietas? Jo neesmu no Rīgas un gribētos atbraucot, ja tiešām viņš izskatās tik labi, uzreiz to iegādāties.

  Juris | 19. Mai, 2010 | Reply

 2. Labdien,
  Šobrīd šis lamināta veids ir uz vietas un to var iegādāties kopā ar visiem nepieciešamajiem aksesuāriem ( līstēm un sliekšņiem ), taču jebkurā gadījumā labāk, pirms braukšanas, ir uzzvanīt uz mūsu salonu.

  Grīdasmeistars | 20. Mai, 2010 | Reply

 3. Vai zem šī lamināta var likt arī termoplēvi . Nu tad būtu slitā grīda?

  Konstance | 31. Mai, 2010 | Reply

 4. Labdien,
  Zem šī lamināta noteikti var likt arī termoplēvi, vienīgi jāņem vērā, ka tā nenodrošina “silto grīdu”, respektīvi tā padara siltu grīdas segumu, bet neapsilda telpu .

  Grīdasmeistars | 2. Jūn, 2010 | Reply

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.