2010 gada jaunumi no Quick-step

Šā gada marta sākumā notika Quick-step seminārs, kurā piedalījās arī Grīdasmeistars. Katru gadu lielākie lamināta ražotāji savus jaunumus prezentē ikgadējā izstādē “Domotex”, taču līdz mums šie jaunumi nonāk ļoti vēlu. Quick-step stratēģija ir nedaudz savādāka, tāpēc jebkuru jauno lamināta veidu, kopš marta sākuma, var iegādāties visā Eiropā, tostarp arī mūsu salonā Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47. Taču nu nedaudz plašāk par visiem svarīgākajiem jaunumiem.

s1

Un jaunumu šogad patiešām ir daudz. No šī gada, jau tā plašajam  Quick-step lamināta klāstam, pievienojas trīs jaunas kolekcijas, kā arī vairāki tehniski uzlabojumi visiem lamināta veidiem. Kā viens no revolucionārākajiem jaunumiem būtu jāpiemin kolekcija “Vogue”. Pirmo reizi tiek piedāvāts lamināts, kuram ne tikai ir autentisks koka struktūras raksts, bet arī ar pilnībā jaunu tehnoloģiju presētas V veida gropes. Mēs domājam, ka šāda tehnloģija pēc dažiem gadiem tiks pielietota vairumā kvalitatīvo laminātu ražošanā, taču pagaidām tā ir pieejama tikai “Vogue” kolekcijā.

uvg1393-int3

Jaatzīmē, ka šobrīd Eiropā modē ir aukstie grīdas toņi (balts,pelēks), tāpēc vairums Quick-step jaunumu ir tieši ar šādām nokrāsām. Kā otrs jaunums būtu jāpiemin kolekcija “Elite”, kuru īsumā varētu raksturot kā klasiku ar antīkiem veidiem. Šajā kolekcijā ir izmantoti klasiskie Quick-step dēļu izmēri (1380x156x8 mm) un V veida gropes visās četrās dēļu malās. Taču visiespaidīgākā ir šo lamināta dēļu virsējā kārta, kas ražota izmantojot jauno Scratch guard” tehnoloģiju, kura nodrošina līdz pat 10 reizes lielāku izturību pret mehāniskiem bojājumiem. Bet visinteresantākais ir gaismas spēles efekts, kuru gan aprakstīt būs grūti, tas vienkārši ir jāredz – kad uz šīs matētās grīdas krīt gaisma, koka struktūra veido tādu kā spīdumu, kas padara šo grīdu vienreizēji skaistu. Mēs domājam, ka šī kolekcija šogad arī Latvijā gūs lielu atsaucību pateicoties diez gan pievilcīgajai cenai.

s2

Kā trešais jaunums ir kolekcija “Go”. Paši Quick-step pārstāvji to dēvē par “krīzes piedāvājumu”, jo tā noteikti būs lētākā no Quick-step laminātu kolekcijām. Vienīgais, kas tajā ir interesants – dēļu zīmējumi. Tā piemēram, ozola klasiskos parketa (trīs joslu) zīmējumus aizstāj četru joslu zīmējums, gaišajiem toņiem piecu joslu zīmējums, bet tumšajam tonim pat smalks 10 joslu zīmējums.

418267

Tāpat arī šogad no Quick-step sortimenta ir izņemta viena no interesantākajām pagājušo gadu kolekcijām – “Elegance”, vēl gan to ir iespējams pasūtīt un iegādāties (līdz maijam), taču no visiem jaunajiem katalogiem tā ir izņemta. Tāpat arī pārējās kolekcijās ir nākuši klāt diez gan daudz un dažādi lamināta veidi. Kā viena no plašāk paplašinātajām kolekcijām ir Quick-step “Classic”, kurā arī ir izmantoti vairāki tehniski uzlabojumi.

s3

Unilin kompānijas “Quick-step” lamināts vienmēr ir bijis vismaz soli priekšā citiem lamināta ražotājiem un mēs domājam, ka šī gada kolekcijas ne tikai pārspēt, bet pat atkārtot citi ražotāji tuvākajā laikā nez vai varēs. Ar visiem šiem jaunumiem Jūs varat iepazīties mūsu salonā Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47.

www.grīdasmeistars.lv

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.