Quick-step lamināts vannasistabas grīdai

Kā zināms, kvalitatīvs lamināts ir ļoti noturīgs gan pret mehāniskiem bojājumiem, gan nodilumu, un, pareizi to kopjot, tas kalpos daudzus gadus, saglabājot jaunas grīdas izskatu. Taču viens no lielākajiem lamināta ienaidniekiem ir mitrums, tieši tāpēc nereti cilvēki izvēlas flīzes telpā, kur daudz labāk iederētos materiāls, kurš imitētu koku. Taču Beļģu kompānija Unilin ir atradusi risinājumu un piedāvā iespēju ieklāt laminātu arī tādās telpās, kur mitrums var būt paaugstināts – pirts priekštelpa, vannasistaba vai gaitenis, kur tiek staigāts ar ielas apaviem.

v1

Par šo laminātu jau esam stāstījuši, atsauksmes no mūsu klientiem ir tikai pozitīvas. Šis lamināts ir ticis pielietots visdažādākajās telpās un vienmēr ne tikai labi izskatījies, bet arī nevainojami kalpojis. Starpcitu, to var arī izmantot uz apsildāmām grīdām. Tāpat mēs šo laminātu esam ieklājuši kādā privātmājā, telpā, kur atradās baseins, starpcitu, gumijas savienojumi dod arī ļoti labu pretslīdēšanas efektu.

v4

 Speciālā gumija ir komplektā, katrā lamināta iepakojumā un nav jāiegādājas atsevišķi. Tā ne tikai pasargā lamināta grīdu no mitruma kaitīgās iedarbības, bet arī piešķir tai diez gan interesantu “kuģa klājuma” efektu, atsevišķi pasvītrojot katru ieklāto rindu. Šīs lamināta kolekcijas dēļu izmērs ir diez gan šaurs, tikai 9,98 cm kas, savukārt, padara telpu vizuāli plašāku. Šis lamināts ļoti labi izskatās ne tikai nelielās vannasistabās un šauros gaiteņos, bet arī plašās viesistabās.

v2

Protams, šis lamināts nav lēts ( 26Ls/m2) taču, ja paskaita kopējās izmaksas kaut vai flīzēm (ieskaitot flīžu līmi, šuvošanas materiālus un ieklāšanas darbus), cena par gatavu grīdu īpaši neatšķirsies. Taču lamināts noteikti būs siltāks par flīzi un, piemēram viesistabā, kopējā interjērā  iederēsies daudz labāk. Tāpat arī šī lamināta ieklāšana nesagādās nekādas papildus izmaksas, ja “melnā” grīda būs no finiera vai OSB. Lai gan pašu ieklāšanu mēs noteikti iesakām uzticēt kvalificētiem speciālistiem, jo gumijas iestrādāšana prasa zināmu pieredzi un zināšanas.

v3

Kopumā šim laminātam ir pieejami 5 dažādu krāsu dekori. Ar tiem Jūs varat iepazīties un arī pasūtīt mūsu salonā Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47. Uz šo Quick-step lamināta kolekciju mēs parasti piedāvājam bezmaksas ieklāšanu, jo tikai tā mēs varam nodrošināt ražotāja garantiju . ‘

403994

403995

404490

404491

404492

www.Grīdasmeistars.lv

 

Atvainojiet, šai ziņai komentēšana ir liegta.