Nedaudz par Marmoleum click

Grīdas segumu piedāvājums, neapšaubāmi, ir ļoti plašs, taču nereti mūsu klientiem ir velme radīt interjērā ko nebijušu, krāšņu un interesantu. Ne vienmēr šīs velmes ir iespējams piepildīt ar lamināta vai parketa palīdzību un tad tiek piedāvāti tādi materiāli kā flīzes, paklāji vai korķis. Taču arvien lielāku uzmanību cilvēki velta materiālu dabīgumam, ekoloģiskajiem rādītājiem un krāsām. Tāpēc šoreiz nedaudz pastāstīsim par tādu grīdas segumu, kā Marmoleum click, jeb dabīgās linoleja flīzes.

a1

Marmoleum click ir augstas kvalitātes, viegli ieklājama grīdas sistēma, ražota no 100% dabīgām izejvielām, kuras virsējā kārta ir Marmoleum (no dabīgajiem sveķiem ražots linolejs), kas pārklāta ar speciālu aizsargpārklājumu. Vidējā Marmoleum click kārta ir veidota no mitrumizturīga HDF, bet apakšējā kārta no dabīgā korķa. Forbo kompānijas ražotie  Marmoleum click ir pieejami 90×30 cm lielos paneļos un 30×30 cm lielās flīzēs, kas dod iespēju neierobežotām dizaina iespējām.

a2

Kādas tad ir galvenās Marmoleum click priekšrocības? Vispirms jau tas, ka šis materiāls ir 100% dabīgs ( tā ražošanā tiek izmantotas tikai dabīgās izejvielas – linsēklas, eļļas, sveķi, koka milti un pigmenti, kā arī korķis). Taču dabīgajiem linolejiem ir arī kāds trūkums, parastajā izpildījumā ( ruļļos) tie ir ļoti trausli un tos ir diez gan problemātiski ieklāt. Savukārt Marmoleum click nodrošina augstu izturību un vienkāršu ieklāšanu, kā arī neierobežotas iespējas, jo jebkuras krāsas un izmēra Marmoleum click ir savienojams savā starpā. Tāpat arī plašais krāsu piedāvājums ļauj izvēlēties grīdu atbilstoši jebkuram interjēram.

a4

Vēl kāda ļoti svarīga īpašība, kas piemīt Marmoleum click, šis grīdas segums ir mitrumizturīgs un antibakteriāls, tāpēc tas tiek plaši pielietots slimnīcās un bērnudārzos. Kopsummā Marmoleum ir ideāla izvēle visām telpām, kur ir svarīga higiēna, augsta izturība, viegla kopšana un veselības aizsardzība.

a3

Jaunā Marmoleum click kolekcija sastāv no 21 moderna krāsu toņa, kurus ir iespējams kombinēt savā starpā un, kuri ļauj radīt neskaitāmas dizaina un raksta variācijas ar ļoti mazu atgriezumu koeficentu. Jaunajā kolekcijā ir iekļauti gan pieklusināti toņi, kas kalpo par neitrālu sākumpunktu interjēra izveidē, gan arī ļoti spilgti toņi, kas rada dzīvespriecīgu atmosfēru dzīvojamās telpās.

a5

a6

Arī ar Forbo Marmoleum click tuvāk iepazīties Jūs varat mūsu salonā Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47

www.Grīdasmeistars.lv

Rakstīt komentāru