“Miniplank” ieklāšana privātmājas mansardā.

Par “Miniplank” ozolkoka parketa dēļiem jau esam stāstījuši, tie ir rūpnieciski noslīpēti, nošpaktelēti un noeļļoti masīvā ozolkoka parketa grīdas dēļi, kurus atliek tikai pareizi ieklāt, bet par salīdzinoši zemu cenu Jūs iegūstat īsta masīvkoka grīdu. Jāpiezīmē, ka pieprasījums pēc šī materiāla ir diez gan augsts, tāpēc nereti mūsu klientiem nākas to gaidīt pat vairākas nedēļas, taču ieguvums ir tā vērts – masīvkoka grīda par trīsslāņu parketa cenu. Šoreiz Grīdasmeistars veica “Miniplank” parketa dēļu ieklāšanu kādas privātmājas mansardā.

mp1

Arī šoreiz mūsu klients sākotnēji bija paredzējis ieklāt trīsslāņu parketu, taču, iepazīstoties ar “Miniplank” materiālu, diez gan ātri sākotnējā izvēle tika mainīta. Arī “Melnā grīda” bija gatavota priekš trīsslāņu parketa – laminētais finieris. Taču masīvkoka ieklāšanai šāda pamatne īsti neder, jo pie laminētās virsmas parketa līme īsti labi nepieķerās, tāpēc šādos gadījumos, pirms parketa ieklāšanas, grīdu nākas pārslīpēt.

mp2

Kā zināms, mansarda telpā ir salīdzinoši zemi griesti, tāpēc šādai telpai parasti ir svarīgi panākt plašuma efektu. Tieši šī iemesla pēc, klients izvēlējās šaurākos “Miniplank” parketa dēļus – 130mm platus. Arī ieklāšanas virziens tika veidots tā, lai grīda telpu vizuāli veidotu platāku.

mp5

Kā jau esam stāstījuši, “Miniplank” dēļi tiek ražoti trīs dažādos garumos ( 300mm, 400mm un 500mm), ieklāšanas laikā dēļi tiek sašķiroti tā, lai uz grīdas veidotos interesants koka dēlīšu raksts, taču pats svarīgākais, ieklājot “Miniplank” parketu, ir sekot līdzi, lai īsās dēļu savienojuma vietas būtu maksimāli tālu viena no otras.

mp3

Ja “Miniplank” parketa dēļu ieklāšana tiek veikta uz betona pamatnes, tad mēs iesakām izmantot divkomponentu poliuritāna parketa līmi, taču, ja ieklāšana tiek veikta uz koka pamatnes ( finieris, OSB vai grīdas dēļi), tad teorētiski var izmantot arī parketa līmes uz ūdens bāzes. Jāatzīstas, ka Grīdasmeistars savos objektos šādas līmes gan neizmanto, mēs lietojam tikai parketa līmi uz spirta bāzes. Tāpat, ieklājot “Miniplank” parketu uz koka pamatnes ir ieteicams dēlīšus arī nofiksēt ar parketa nagliņām.

mp4

Nobeigumā, kā ierasts, piedāvājam dažas bildes ar grīdu “pirms” un “pēc” “Miniplank” ieklāšanas. Atgādināsim, ka ar “Miniplank” ozolkoka parketa dēļiem Jūs varat iepazīties mūsu salonā, Mūkusalas ielā 45/47.

mp6

mp7

mp8

www.Grīdasmeistars.lv

Komentēts: 2-reiz

 1. man vajadzētu dēļus grīdai garums 490 cm
  platums apmēram 10 cm un 20 x 98 x 30 apmeram vismaz 20 +..

  ivars | 29. Mai, 2010 | Reply

 2. Labdien,
  Īsti nesapratām jautājumu 🙂
  Ja Jūs interesējaties kur var šādus dēļus iegādāties un cik tie maksātu, tad labāk uzrakstiet mums uz e-pastu un norādiet vismaz koka sugu, kura Jūs interesē.

  Grīdasmeistars | 30. Mai, 2010 | Reply

Rakstīt komentāru