Quick-step “Balināta ozola” ieklāšana.

Par Quick-step laminātu jau esam diez gan daudz stāstījuši, šoreiz apskatīsimies šī lamināta ieklāšanu kādā privātmājā. “Balinātā ozola” lamināta tonis ir diez gan populārs mūsu klientu vidū, jo šis lamināts ne tikai izskatās pēc īstas ozola koka grīdas, bet arī padara telpu daudz gaišāku, ļoti labi iederas kontrastā ar tumšām mēbelēm un arī nelieli netīrumi vai putekļi uz šādas grīdas nav īpaši redzami.

q11

Lamināta ieklāšana tika veikta uz vecas dēļu grīdas. Taču šādai pamatnei ir kāds mīnuss, laika gaitā dēļi ir izvērpušies, daži uz augšu, bet daļa uz leju, tāpēc pamatne veidojas diez gan viļņveidīga. Šādos gadījumos mēs iesakām kā apakšklāju izmantot zaļās “Izoplat” plāksnes ( 7mm biezas), kuras spēj apslāpēt līdz pat 3mm lieliem pamatnes nelīdzenumiem. Ja dēļu grīda ir ļoti nelīdzena, to, pirms lamināta ieklāšanas, vajadzētu pārslīpēt, taču šoreiz tika noēvelēti tikai lielākie grīdas nelīdzenumi.

q2

Tā kā lamināta ieklāšana tika paredzēta visas ēkas pirmā stāva telpās, tad šoreiz to uzsākām no vidējās starpsienas. Tas tika darīts tāpēc, ka šī siena arī turpmāk būs visredzamākā, respektīvi, ir ļoti svarīgi, lai pie tās lamināts izskatītos taisni, savukārt pie pārejām sienām, pie kurām lamināta ieklāšana tika nobeigta, atradīsies mēbeles, tāpēc, pat ja sienas ir ne visai taisnas, tas nebūs tik ļoti pamanāms.

q3

No ieklāšanas viedokļa, šāds veids ir nedaudz sarežģītāks, taču rezultāts ir daudz labāks, savukārt Quick-step laminātu, kurš ir aprīkots ar Unilin kompānijas “Uniclic” savienojumu ir diez gan vienkārši ieklāt gan no labās, gan kreisās puses, kas dažreiz pat ļoti atvieglo mūsu meistaru darbu.

q4

Vēl gribētos pieminēt Quick-step “Balinātā ozola” lamināta izskatu. Šis lamināts maksimāli ir līdzīgs dabīgam balinātam ozolkokam un šim laminātam ir iestrādāta koka struktūra, kura pilnībā atbilst lamināta koka zīmējumam. Tāpat lamināta dēļi ir no pavisam gaiši baltiem līdz pat nedaudz pelēcīgiem toņiem, kas šo lamināta grīdu padara maksimāli līdzīgu dabīgai, salīdzinājumam var apskatīties rakstu par “balināta ozola” trīsslāņu parketa ieklāšanu https://gridasmeistars.lv/?p=705

q5

q6

Šoreiz mūsu klients izvēlējās Quick-step “Perspective” ar četrām V veida gropēm ( šīs gropes ir gan dēļa garajās, gan īsajās malās), taču šādu laminātu var iegādāties arī ar divām V- veida gropēm tikai dēļu garajās malās, vai arī vispār bez V- veida gropēm. Šī lamināta dēļa biezums ir 9,5 mm. Taču Quick-step laminātu sortimentā ir ap 20 dažādu veidu “balinātajiem ozoliem”, tāpēc šī toņa izvēle ir patiešām plaša.

q7

q8

www.grīdasmeistars.lv

 

Komentēts: 3-reiz

  1. Laminatu likt uz delju gribas ir stiliigi!!!!!!!!!!!

    m. | 5. Okt, 2009 | Reply

  2. Zaļās plātnes nevajag likt pa diagonāli?

    Juris | 28. Okt, 2009 | Reply

  3. Zaļo plākšņu ( izoplates) ieklāšana pa diognāli nav obligāta, galvenais nosacījums, lai lamināta savienojuma vietas nesakristu ar plākšņu savienojuma vietām. Tāpat, ja Izoplati ieklāj pa diognāli, ir ļoti liels šī materiāla atgriezumu procents.

    Grīdasmeistars | 1. Nov, 2009 | Reply

Rakstīt komentāru