Quick-step lamināta grīda.

Par Quick-step lamināta kvalitāti un plašo sortimentu var runāt ļoti ilgi. Šobrīd kopumā Quick-step piedāvā 11 kolekciju laminātus, jeb vairāk kā 200 dažādus veidus un toņus. Katra kolekcija ir ar kaut ko īpaša ( Lamināta dēļu izmēri, struktūra, garumi u.t.t.). Un vēl joprojām ir diez gan daudzi Quick-step lamināta veidi, kuri Latvijā nemaz nav ieklāti, tāpēc jebkuram mūsu klientam ir iespēja iegūt savā īpašumā diez gan ekskluzīvu lamināta grīdu, jo Grīdasmeistars piedāvā saviem klientiem jebkuru Quick-step lamināta veidu ar piegādi 2.-3. nedēļu laikā. Šoreiz apskatīsimies, mūsuprāt, 3 interesantākās Quick-step lamināta kolekcijas.

u1013

3. Quick-step Country.

u_1012bPagājušajā gadā šī bija populārākā Quick-step kolekcija, taču savu popularitāti Country nav zaudējis arī šogad. Šiem lamināta dēļiem piemīt īstas, vecas dēļu grīdas izskats, ar rokām ēvelētas virsmas efekts un visapkārt laidenas, iegremdētas malas. Arī citi lamināta ražotāji ir centušies izveidot ko līdzīgu, taču pagaidām, kaut vai sasniegt Quick-step rezultātus vēl nevienam nav izdevies. Šo lamināta dēļu biezums ir 9,5 cm, kas ieklāto grīdu padara salīdzinoši klusāku, bet viļņveidīgā virsma ļauj kalpot šai grīdai vairākus gadu desmitus, jo pat tad, ja ekspluatācijas rezultātā radīsies kādi mehāniski bojājumi, tie būs daudz mazāk pamanāmi, kā tas būtu uz gludas lamināta virsmas. Par šīs kolekcijas lamināta ieklāšanu jau rakstījām šeit   https://gridasmeistars.lv/?p=180  Trīs populārākie Country kolekcijas dekori:

401107140270214011081

 

2. Quick-step Quadra.

tu1299-detailKatru gadu Quick-step lamināta kolekcijās nāk klāt jauni dekori, kurus veido speciāla dizaineru komanda. Kā viena no lielākajām Quick-step lamināta priekšrocībām tiek uzskatīta tieši perfekti dabīga koka izskata panākšana uz saviem lamināta dēļiem. Tā piemēram, kad tika veidots Wenge lamināts, Quick-step iegādājās vairākus tūkstošus šī koka kvadrātmetrus un no tiem izveidoja patiešām skaistu Wenges laminātu, nevis tumši brūna toņa grīdu ar Wenges nosaukumu. Šī gada interesantākais jaunums bija trīs jauni dekori Quadra lamināta kolekcijā, trīs dažādu toņu flīžu imitācijas lamināts ar šķiedrveida rakstu.  Šī lamināta izmērs ir 39,4 x 39,4 cm un to var ieklāt gan pamīšus, gan krustveidā. Lai gan Latvijas dizaineri šo materiālu savos projektos īpaši nav izmantojuši un pat pie ļoti līdzīgām, dabīgajām tapetēm, vai pītajām mēbelēm izvēlas parastos, klasiskos lamināta rakstus, Quick-step dizaineri diviem no trim dekoriem ir piešķīruši “Designers’ Choice” zīmi. Tāda tiek piešķirta tikai atraktīvākajiem dekoriem un tādiem,ar kuriem lepojas paši dizaineri.

 408132140813414081332

 

1.Quick-step Linesse.

luf1241Quick-step Linesse, mūsuprāt, ir labākā un interesantākā no visām Quick-step lamināta kolekcijām, jo, lai gan tā ir pagājušā gada jaunums, līdz Latvijai tā atnāca tikai šogad. Taču pats galvenais, ka nekā līdzīga citu ražotāju piedāvātajos produktos nav vēl joprojām. Šie lamināta dēļi vizuāli ir sešos dažādos garumos ( 138.4 / 45.5 / 92.9 / 55.4 / 37.5 / 83.0 cm) un šis fakts jau pats par sevi padara grīdu ļoti interesantu. Vēl šim laminātam ir maziņas V veida gropes. Lamināta biezums ir 7mm,taču tas nāk kopā ar speciālu apakšklāju ( 3,5mm), tādēļ kopējais grīdas augstums ir 10,5 cm. Taču pats interesantākais ir šī lamināta uzbūve – pirmā rinda ir piestiprināta pie apakšklāja, bet otrā un tešā ir noņemamas un bīdāmas pēc vajadzības, tādā veidā ieklājot laminātu, tam nekad nebūs redzama neviena savienojuma vieta, vienmēr izskatīsies, ka katrs dēlīts ir ieklāts atsevišķi. Zemāk redzamajās bildēs ir kāds objekts, kur Grīdasmeistars ieklāja Linesse kolekcijas laminātu, vai Jūs varat atrast savienojuma vietas? Vēl piedāvājam trīs no, mūsuprāt, skaistākajiem Linnese lamināta veidiem.

404519404522404521

 

l1

l2

www.Grīdasmeistars.lv

Rakstīt komentāru