Masīvie ozolkoka parketa dēļi “Miniplank”.

Masīvkoka grīda (neatkarīgi no koka sugas vai dēlīšu izmēra) neapšaubāmi ir klasiska vērtība, kas gadsimtiem ilgi ir kalpojusi cilvēkiem un, neskatoties uz daudzo moderno materiālu parādīšanos, ieņem stabilu vietu grīdas segumu tirgū. Jāatzīst, ka šobrīd masīvkoka grīdas cenas ir ļoti zemas un ja Jūs jau sen esat sapņojuši par šādu grīdu, tad šis noteikti būtu īstais brīdis to iegādāties. Tomēr šādu grīdu ļoti sadārdzina sarežģītais ieklāšanas un apstrādes process, taču grīdasmeistars saviem klientiem piedāvā jaunu produktu, kas šo problēmu atrisina.

m11

Parasti, galvenie argumenti, kāpēc cilvēki izvēlas trīsslāņu parketu īsta masīvkoka grīdas vietā, ir cena un sarežģītais ieklāšanas un apstrādes process – parketa līme, špaktele, smilšpapīri un laka kopumā veido diez gan augstu cenu, bet darba process ir diez gan ilgs un savā ziņā nepatīkams ( putekļi slīpējot, eļļas vai lakas žūšana utt.). Ar trīsslāņu parketu ir daudz vieglāk, tas ir pilnībā gatavs materiāls, kuru atliek tikai ieklāt. Ja viss būtu tik vienkārši arī ar masīvajiem dēļiem….

m21

Tagad viss arī ir tikpat vienkārši, jo mēs varam piedāvāt saviem klientiem jau pilnībā gatavus masīvkoka parketa dēļus “Miniplank”. Tieši tā – GATAVUS, jo miniplank dēļi ir rūpnieciski noslīpēti, nošpaktelēti un noeļļoti ( divas kārtas  industriālās eļļas). Arī viss pārējais šiem dēļiem ir tieši tā,kā pienākas masīvkoka parketam – spundes gan garajās, gan īsajās malās un nelielas V veida gropītes.

m31

“Miniplank” dēļi tiek ražoti no ozolkoka, divos platumos – 130mm un 160 mm, 15mm biezumā un trīs dažādos, fiksētos garumos – 300mm, 400mm un 500mm. Pateicoties dažādajiem garumiem, uz grīdas ir iespējams veidot dažādus rakstus, gan vienkārši sajaucot dēļus savā starpā, gan sadalot tos pa līnijām. Atsevišķos gadījumos ir iespēja ieklāt vienā telpā arī viena garuma dēļus, taču, pēc mūsu domām, tad nedaudz zūd skaistais dēļu efekts.

m41

Ja runājam par “Miniplank” selektējumu, tad tas atbilst “Rustikam”, proti, ir pieļaujami gan liela un maza izmēra zari gan aplieva, taču atgādināsim,ka šie dēļi jau rūpnieciski ir apstrādāti, tātad katrs zariņš būs glīti aizšpaktelēts. Un tieši zariņi ir tie,kas padara koka grīdu tik neatkārtojamu un individuālu, jo koka parketam bez zariem nedaudz zūd dabīgā koka izskats un pievilcība, taču cena uzreiz ir nesamērīgi augsta.

m51

Un ja jau sākām runāt par cenām, tad tās “Miniplank” produktiem ir ļoti pievilcīgas – sākot no 15 Ls par m2 ar PVN. Tātad par vidējas kvalitātes trīsslāņu parketa cenu var arī nopirkt pilnībā gatavu masīvkoka parketu. Savukārt ieklāšanas izmaksas ir ļoti līdzīgas trīsslāņu parketam – “Miniplank” gan nevar ieklāt kā “peldošo” segumu, to obligāti ir jālīmē pie pamatnes, taču parketa līme izmaksā aptuveni tikpat cik korķa apakšklājums, bet ja ieklāšanu veic mūsu meistari, tā maksā sākot no 2,50 Ls par m2. Arī ar šo produktu Jūs varat iepazīties mūsu salonā, Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47.

www.Grīdasmeistars.lv

 

Rakstīt komentāru