Unilin Hercules “Largo” kolekcijas lamināts.

Šoreiz apskatīsim Unilin Hercules “Largo” kolekcijas “pelēkā ozola” laminātu, kuru Grīdasmeistars ieklāja kādā privātmājā Siguldā. Hercules “Largo” kolekcijā ir diez gan plati lamināta dēļi ar 2. un 4. V veida gropēm. Bet tieši “pelēkais ozols” mūsuprāt ir diez gan interesants un skaists lamināta veids (ne velti tieši šis lamināts ir ieklāts arī kādā no mūsu salona telpām). Galvenā pelēkā toņa priekšrocība – tas ļoti labi iederas dažādos interjēros.

l1

Šoreiz ieklāšana bija jāveic kādas privātmājas pirmajā stāvā, trijās telpās, kur nebija paredzētas durvis. Šī iemesla dēļ, lamināta ieklāšanu nācās uzsākt no vidējās telpas vidus. Tikai tādā veidā bija iespējams panākt, ka lamināts visu telpu vidus daļā izskatīsies vienlīdz taisni ieklāts. Taču pašu ieklāšanas procesu šis fakts padarīja nedaudz sarežģītāku.

l2

Lai gan “melnā grīda” bija no dēļiem, par apakšklāju šoreiz tika izvēlēts korķis, kurš neapšaubāmi ir viens no siltākajiem, klusākajiem un ekoloģiski vistīrākajiem apakšklāju materiāliem. ‘Te gan būtu jāpiemin fakts, ka šoreiz dēļu grīda bija patiešām līdzena un taisna, parasti dēļi ir nedaudz izliekušies un tādos gadījumos labāk par apakšklāju ir lietot 7 mm biezas “izoplat” plāksnes. 

l3

Par “Uniclic” savienojumu sistēmas kvalitāti ir pārliecinājies katrs meistars, kurš kaut reizi ir ieklājis kādu no grīdas segumiem, kuru savienojumu sistēmā ir izmantots Unilin kompānijas “Uniclic” savienojums. Arī šoreiz šī savienojumu sistēma atviegloja lamināta ieklāšanu, jo dēļu savienošana notika vienlīdz ērti no abām pusēm. Ja laminātu iesāk ieklāt no telpas vidus, tad parasti diez gan lielas problēmas sagādā to dēļu montāža, kura ir jāveic “otrādi” .

l4

Kā nosedzošās kājlīstes šoreiz tika izvēlēti, tā saucamie, plastmasas “penāli”. Šīs līstes ir ne tikai lētākas par MDF vai finierētajām koka līstēm, bet arī neaizvietojamas gadījumos, kad sienas ir ne visai līdzenas. Tāpat, par priekšrocību var uzskatīt šo līstu stiprināšanas metodi, vidus daļas plastmasa tiek izņemta, līste ar skrūvēm tiek piestiprināta pie sienas un plastmasas detaļa ievietota atpakaļ. Tādā veidā skrūves nav redzamas, bet līste turās daudz ciešāk un labāk par jebkura veida stiprinājumiem.

l5

l6

Nobeigumā, kā jau ierasts, piedāvājam apskatīt kādu no telpām pirms un pēc lamināta ieklāšanas, lai gan bildēs ir ļoti grūti parādīt Hercules lamināta patieso skaistumu un tā priekšrocības attiecībā pret citu ražotāju laminātiem. Šis ir lamināts, kuru vajag redzēt, pieskarties tam, izjust to un tad jau izvēlēties sev piemērotāko Hercules lamināta veidu un toni. To visu var izdarīt Grīdasmeistara salonā Mūkusalas ielā 45/47.

l8

l9

l7

www.Grīdasmeistars.lv

 

Rakstīt komentāru