Hercules laminats “Divjoslu panga”.

Ikdienā strādājot ar unilin “Hercules” laminātu, mēs turpinām pārliecināties par tā kvalitāti un esam patiesi priecīgi, ka varam šo laminātu piedāvāt arī mūsu klientiem. Šoreiz apskatīsim kādu ļoti interesantu lamināta veidu – Hercules “Basic” kolekcijas divjoslu pangu. Šis ir viens no vistumšākajiem lamināta toņiem, taču tam piemīt izteikta koka struktūra.

b1

Tieši šo laminātu, kāds no mūsu klientiem izvēlējās telpām ar diez gan gaišām sienām. Diez gan interesants ir arī telpas pielietojuma mērķis – tā būs dušas telpa ar tualeti, taču duša un tualete tiks nodalīta atsevišķi ar bīdāmo sienu palīdzību. Tā kā duša tiks izveidota uz atsevišķa flīžu paaugstinājuma, tad priekštelpā tika nolemts ieklāt laminātu.

b2

b3

Hercules divjoslu pangai piemīt vairākas īpašības, kas padara šo laminātu pārāku par citu ražotāju tumšajiem lamināta veidiem. Vinspirms jau attšķirībā no Venges šim laminātam piemīt tumši brūna, nevis izteikti melna nokrāsa. Laminātā ir sastopami gan tumšāki, gan gaišāki toņi, kas kopā ar izteikto koka struktūras zīmējumu padara grīdu maksimāli līdzīgu dabīga koka grīdai.

b5

Taču pati lielākā priekšrocība slēpjas lamināta malu apstrādē. Lamināta savienojuma daļa diez gan dziļi ir nokrāsota ar tumšu krāsu, kas savienojuma vietas padara pilnībā nepamanāmas. Diemžēl lielākajai daļai tumšo lamināta veidu paliek tā saucamās “baltās malas”, kas pēc lamināta montāžas uz grīdas izskatās diez gan neglīti.

b4

Vēl, izvēloties šo laminātu ir jāņem vērā, ka uz grīdas tas parasti izskatās krietni gaišāks, nekā atsevišķi aplūkojot vienu dēli salonā. Tāpat arī tumšie lamināta toņi prasa nedaudz rūpīgāku grīdas kopšanu, jo, piemēram, putekļi uz tumšām virsmām ir daudz vairāk redzami, nekā uz gaišām.

b6

b7

Parasti, izvēloties šo laminātu, mūsu klienti visvairāk satraucas par to, vai tas nepadarīs telpu vizuāli ļoti tumšu. Mēs varam droši apgalvot, ka nē – vizuāli telpa nekļūs īpaši tumšāka, taču grīda noteikti būs viena no svarīgākajām detaļām, kas ar savu skaistumu piesaistīs uzmanību.

b8

b9

Šo, kā arī citus “Hercules” lamināta veidus

Jūs varat apskatīties un iegādāties mūsu salonā :

Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47

www.Grīdasmeistars.lv

Rakstīt komentāru