Hercules lamināta ieklāšana kādā birojā.

Šoreiz apskatīsim kādu objektu, kur Grīdasmeistars veica esošā mīkstā seguma nomaiņu pret Hercules laminātu. Par pašu lamināta ieklāšanu jau esam stāstījuši vairākkārt, tāpēc šoreiz lielāku uzmanību pievērsīsim pašam Hercules laminātam un apakšklājam, kurš tika izmantots šajā objektā.

u1

Hercules lamināts ir viens no Unilin kompānijas produktiem un tiek ražots Beļģijā. Unilin kompānija pamatoti tiek uzskatīta par vienu no lamināta ražotāju līderiem un kvalitatīva lamināta etaloniem. Slaveno “Uniclick” savienojumu sistēmu savos produktos izmanto lielākā daļa lamināta un trīsslāņu parketa ražotāju, jo tā tiek uzskatīta par visdrošāko un visvieglāk montējamo “click” savienojumu. “Uniclick” sistēmas priekšrocības zina jebkurš meistars, kurš kaut reizi ir ar to saskāries.

u2

Taču Hercules laminātam piemīt arī citas ļoti svarīgas īpašības. Šī lamināta ražošanā tiek izmantota ļoti kvalitatīva viduskārta (HDF), kas garantē ļoti augstu noturību pret deformāciju vai piebriešanu no paaugstināta mitruma. Savukārt lamināta virsējā kārta ir ne tikai īpaši noturīga (32 kl), bet arī precīzi atdarina dabīga koka krāsu un struktūru. Tā piemēram, šajā Hercules “Basic” ozola laminātā zariņu vietas ir ne tikai redzamas, bet tās var arī sajust ar roku.

u3

Šoreiz, ieklājot laminātu, tika izmantots arī “Unilin” kompānijas apakšklāja materiāls. Atšķirībā no parastā “porolona”, kuru pārsvarā izmanto kā apakšklāju zem lamināta, šis materiāls ir daudz cietāks, kā arī antistatisks. Apakšklājam no abām pusēm ir rūpnieciski iestrādāta plēve, kas pasargā laminātu pret iespējamo mitrumu no grīdas. Vienā apakšklāja malā plēve ir par 10cm garāka, savukārt otrā malā ir speciāla līmlente, kas ne tikai nofiksē plēvi uz apakšklāja, bet arī neļauj tam izkustēties ieklāšanas laikā.

u4

Grīdā, uz kuras tika veikta lamināta montāža, atradās vairākas “tehniskās lūkas” ar komunikācijām. Ikdienā gan piekļuve tām nav nepieciešama, taču aiztaisīt tās pavisam ciet nedrīkstēja, tāpēc no lamināta uz metāla leņķīšiem tika izveidoti arī lūku vāki.

u5

u6

Par Hercules lamināta priekšrocībām un labājām īpašībām vēl varētu stāstīt diez gan daudz, taču labāk šo laminātu ir redzēt, pieskarties tam, izjust – tad arī stāstīšana vairs nebūs nepieciešma. Vēl daži attēli ar Hercules “Basic” kolekcijas laminātu.

u7

u8

u9

u10

Gandrīz katru reizi, ieklājot kādu no grīdas segumiem, arī mēs priecājamies par to, kā jauna grīda spēj izmainīt visu telpas kopskatu. Šajā objektā netika pārkrāsotas sienas vai nomainītas durvis, nomainīts tika tikai grīdas segums, taču gaisma no grīdas atspīd arī uz sienām un tas piešķir telpai daudz gaišākus toņus.

PIRMS…

pirms

PĒC…

pac

www.Grīdasmeistars.lv

Komentēts: 1-reiz

  1. Pilnīgs Kosmos !!!
    Kas tas par Zelta rāmi? Grīdā !!!

    Andris | 24. Sep, 2009 | Reply

Rakstīt komentāru