Grīda bērnu istabā.

Veidojot bērnu istabas, interjerā parasti tiek izmantoti saulaini un silti toņi. Dažreiz uz sienām tiek līmētas skaistas tapetes ar Vinniju Pūku vai sacīkšu automašīnām, bet dažreiz tiek izmantots sienu krāsojums. Kad mazulis paaugsies, istabā tiks veikts kosmētiskais remonts un tapetes tiks nomainītas, jeb sienas tiks pārkrāsotas, bet kā rīkoties ar grīdu? Grīdasmeistars piedāvā izveidot diez gan raibu, bet patīkami siltu grīdu bērnu istabā no trīsslāņu parketa.

dsc07694

Trīsslāņu parkets ir ļoti atbilstošs grīdas segums bērnu istabai- ekoloģiski tīrs materiāls, kurš neuzkrāj putekļus un netīrumus, pietiekami viegli kopjams, diez gan silts, mazulim rāpojot pa grīdu un pieteikami ciets dažādām spēlēm un rotaļām. Mūsu piedāvātajā risinājumā tiek kombinēti trīs dažādu krāsu Hevejas koka veidi, kas padarīs grīdu diez gan interesantu un raibu mazuļa pirmajiem dzīves gadiem.

dsc07693

Bet kā tad vēlāk, kad mazulis būs paaudzies? Ne velti mēs sākumā pieminējām sienu pārkrāsošanu, arī šo grīdu vēlāk varēs pārslīpēt un pārlakot. Un tad trīsslāņu parkets iegūs vienādu, gaiši dzeltanīgu krāsu jo ne velti Heveja ir diez gan iecienīts materiāls starp grīdas segumiem. Mēs piedāvājam sakombinēt kopā dabīgo Hevejas trīsslāņu parketu ar diviem tonētiem Heveja parketa veidiem – “Heveja mocca” un “Heveja fire”. Pēc pārslīpēšanas arī krāsotie veidi iegūst dabīgo izskatu.

HEVEA NATURE

3strip_prime_hevea_nature22

HEVEA MOCCA

3strip_hevea_mocca

HEVEA FIRE

3strip_hevea_fire

Taču arī atsevišķi katrs no šiem Hevea trīsslāņu parketa veidiem var ļoti labi iederēties dažādos interjeros, bet šīs eksotiskās koksnes trīsslāņu parketa cena nebūt nav augstāka par klasisko osi vai ozolu.

WWW.GRĪDASMEISTARS.LV

Rakstīt komentāru