Ķirsis Uniplank

Par “uniplank” sērijas trīsslāņu parketiem jau esam stāstījuši – tie ir dēļi, kuri sastāv no 3 vai 4 dažādu garumu dēļiem, kas padara grīdu diez gan interesantu. Tāpat ir diez gan grūti pamanīt savienojumu vietas starp dēļiem, bet cena uz “uniplank” sērijas materiāliem ir salīdzinoši zema. Šoreiz apskatīsim kādu nelielu trepju laukumu privātmājā, kur Grīdasmeistars ieklāja “uniplank” ķirsi.

cimg0022

Arī šoreiz trīsslāņu parketa dēļi tika pielīmēti pie grīdas pamatnes ar Ekopur spirta bāzes līmi KP-11, tas tika darīts dēļ vairākiem apsvērumiem, bet galvenokārt tamdēļ, ka grīda šādā ēkas daļā tiek pakļauta diez gan lielai slodzei. Pie pamatnes pielīmēts trīsslāņu parkets daudz mazāk cieš no mitruma un temperatūras svārstībām, bet nepieciešamības gadījumā to ir daudz vieglāk atjaunot pārslīpējot un pārlakojot.

picture-339

Ķirškokam piemīt diez gan skaista, gaiši sārta nokrāsa, ar raksturīgām, gaišām aplievām. Kopumā ķirškoka parketu varētu pieskaitīt pie gaišajiem un siltajiem koka toņiem. Tāpat šī koksne labi sader kopā ar ozola vai oša durvīm un kāpnēm. Jo īpaši labi iederas interjēros,kur sienas ir veidotas ar gaiši sārtiem toņiem.

cimg00231

Atgādināsim, ka šobrīd Grīdasmeistars saviem klientiem piedāvā iegādāties “uniplank” ķirsi komplektā ar parketa ieklāšanu tikai par 21 Ls/m2 vai par 19Ls/m2 bez ieklāšanas.

picture-342

www.gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru