Lamināts viesistabā.

Nu jau kādu laiku neesam Jums stāstījuši par tām grīdām, kur ieklāšanu ir veikuši mūsu meistari. Tāpēč šoreiz piedāvājam apskatīt kādu no nesen paveiktajiem darbiem- “Quick-step” lamināta ieklāšanu kādā Rīgas dzīvokļa viesistabā.

g1

Šoreiz tā saucamā “melnā grīda” tiešām bija ļoti labi sagatavota, iepriekšējā grīda nomainīta pret jaunu 21mm biezu spundēto skaidu plāksni. Šī materiāla galvenās priekšrocības, attiecībā pret finieri, izmantojot “melnajām grīdām” ir tieši spundes, jo tās nodrošina ideāli vienādu augstumu plākšņu savienojuma vietās.

g2

Pateicoties tam, ka pamat  grīda ir pietiekami taisna un līdzena, kā apakšklāju zem lamināta ir ieteicams izmantot pēc iespējas plānāku segumu, tāpēc šoreiz tika izvēlēts korķis, jo mūsuprāt šis ir viens no labākajiem apakšklāja materiāliem, kurš piedevām ir arī pilnībā dabīgs materiāls.

g31

Quick-step lamināts ir viens no visvieglāk ieklājamajiem laminātiem, jo pateicoties “unilin click” savienojumu sistēmai tā montēšana ir iespējama gan piesitot dēlīšus ar speciāla klucīša un āmura palīdzību, gan arī montējot tikai iebīdot vienu dēli otrā (neizmantojot piesišanu ar āmuru).

g4

Jāpiezīmē, ka šoreiz tika izvēlēts ķirškoka lamināts ar sarkanīgu toni. Ķirškoka lamināts (kā arī citi sarkanīgie toņi) vienmēr ir bijuši diez gan populāri dažādos interjēros un parasti tiek pieskaņoti durvīm, trepēm vai mēbelēm. Kopumā sarkanie toņi veido diez gan siltu iespaidu telpā, tādā veidā ļaujot sienu un griestu nokrāsu veidot gaišajos toņos, kas savukārt rada telpā plašuma efektu.

g5

Arī kājlīstes tika pieskaņotas durvju un grīdas krāsai, šoreiz tika izmantotas finierētās ķirškoka līstes, kuru stiprināšana pie sienas notika ar montāžas līmes palīdzību. Te gan jāatzīmē fakts, ka šāda metode nav pati labākā, ja sienu apdarē ir izmantotas tapetes, jo nereti gadās, kad ar laiku kājlīstes sāk atlīmēties no sienas kopā ar tapetēm. Bet visas līstu savienojuma vietas tiek rūpīgi apstrādātas ar speciālu, pēc krāsas pieskaņotu akrilu.

g6

Nobeigumā piedāvājam apskatīt vēl dažus fotoattēlus ar šo grīdu, uzspiežot uz attēliem tos ir iespējams palielināt.

gr11gr21

gr3gr4

gr5

www.Gridasmeistars.lv

Komentēts: 1-reiz

  1. Kurš jums tā mācija strādāt? ja man tā liktu līstes,katru salaidumvietu ar arilu,tad kāda velna pēc tās vispār likt,tā jau nsanāk tīrākā pornogrāfija,pareizi ir stūrus piegriezt tā,lai nav šķirbu saliekot divas lūstes kopā un salīmēt ar montāžas līmi nevis ar kaut kādu nevajadzīgu akrilu,tāpat laminātu dauzīt ar kuvaldu,kas tur attēlos redzama,arī nav vajadzības,jo mazliet nepareizā leņķi uzsitot laminējums kaut kur ieplīst un ar laiku atlec nost,ja pērk sev ir jāņem kliks,kuru var iebīdīt,ja dēis atrodas guļus uz grīdas nevis jācēļ augšā,jo pretējā gadījumā ir jāliek uzreiz rinda un vienam to izdarīt ir grūti + tiek bojāta mala

    coldasice | 9. Nov, 2009 | Reply

Rakstīt komentāru