Minova parketa līmes.

Kompānija “Minova CarboTech” atrodas pašā Vācijas centrā – Esenē. Tur arī atrodas materiālu ražošanas un zinātniski tehniskā bāze ar mūsdienīgu augstas tehnoloģijas aprīkojumu, kas ļauj ražot pašām augstākajām starptautiskajām prasībām un standartiem atbilstošus produktus. Arī Grīdasmeistars lielākajā daļā savu projektu izmanto tieši “Minova” gruntis un līmes.

 ECOPUR PU-PRIMER

Augstas kvalitātes, vienkomponenta poliuretāna grunts ir paredzēta hidroskopisko un nehidroskopisko pamatu sagatavošanai pirms poliuretāna līmju ECOPUR uzklāšanas. Grunts nesatur ūdeni un šķīdinātājus, tai piemīt laba plūstamība, augsta iesūkšanās spēja, labas hidroizolācijas īpašības (pasargā segumu no kapilārā mitruma- līdz 4% betona un cementa savienojumos).

ECOPUR PU-PRIMER  -6kg. Cena-36.00Ls

ECOPUR PU-2K

Augstas izturības divkomponentu poliuretāna līme, kas ir paredzēta jebkura veida parketa ieklāšanai, t.sk. himia__minova__parketnyiy_kley_ecopur_pu-2k_0gabalparketa, divslāņu un trīsslāņu parketa, vairogparketa kā arī lamināta un parketa dēļu ieklāšanai uz higroskopiskām(cementa, betona, anhidrīta u.c.) un nehigroskopiskām (keramikas flīzes, akmens vai metāla grīdas) pamatnēm. ECOPUR PU-2K nesatur šķīdinātājus un ūdeni, tai piemīt augsta izturība pret nobīdi (5.5 MPa) un lieliska plūstamība (9.3 MPa).

Ieklāšanas laiks: 60-90 minūtes, atkarībā no uzklātās līmes daudzuma.Sacietēšanas laiks: pilnībā sacietē 48 stundās.

untitled11ECOPUR PU-2K -6kg. Cena-19.30Ls

ECOPUR PU-2k -10.9kg. Cena-33.30Ls

ECOPUR K-PRIMER

Augstas kvalitātes ātri žūstoša grunts uz sintētisko sveķu bāzes, kas ir paredzēta pamatnes sagatavošanai pirms parketa ieklāšanas, izmantojot līmes uz ECOPUR šķīdinātāju bāzes. Grunts ir gatava lietošanai.

ECOPUR K-PRIME -8kg. Cena-33.60Ls

ECOPUR KP11himia__minova__parketnyiy_kley_ecopur_kp-102

Parketa līme uz dabisko un sintētisko sveķu (ar šķīdinātājiem) bāzes, gabalparketa, divslāņu un trīsslāņu parketa kā arī parketa dēļu ieklāšanai uz higroskopiskām un nehigroskopiskām pamatnēm. Līmei ir augstas saķeres spējas. Sacietēšana: 48 stundas. Pilns sacietēšanas laiks: 3-7 dienas atkarībā no parketa veida, pamatnes tipa un telpas klimata.

ECOPUR KP11 -8kg. Cena-19.70Ls

ECOPUR KP11 -25kg. Cena-47.20Ls

www.Gridasmeistars.lv

 

Rakstīt komentāru