Parkets un marmors.

Nesen Grīdasmeistars tikās ar kādu Itāļu dizaina kompāniju un apsprieda kādas interesantas grīdas ieklāšanu. Mēs nolēmām arī Jums pastāstīt par šo grīdu un, mūsuprāt, diez gan interesanto ieklāšanas veidu. Uz šīs grīdas tiek veidoti raksti no diviem pilnīgi atšķirīgiem materiāliem – parketa un marmora, kas kopumā veido diez gan interesantu interjeru.

Šeit gan būtu jāatzīmē, ka šādas grīdas izmaksas ir ļoti augstas un tādu ieklāšanas darbu uzņemsies ne kurš katrs meistars, jo veidojot šādu grīdas rakstu, pat no viena materiāla (koka) tas prasa ļoti lielu precizitāti un rūpīgu darbu. Tāču rezultāts ir tā vērts. Itāļu dizaineri dod priekšroku olīvkoka parketam (jo šim parketa veidam ir izteikti raiba koka struktūra) un gaišajiem marmora toņiem, taču atzīst, ka klienti daudz biežāk izvēlas tieši melnas nokrāsas marmoru.

Ļoti liela nozīme ir arī dēlīšu un marmora izmēriem, tāpat lieki pieminēt, ka ieklājot parketu šādā rakstā telpas sienām ir jābūt precīzos leņķos un grīdai ideāli taisnai.

Tā kā mēs labi apzināmies, ka augsto izmaksu dēļ šādu produktu piedāvāt Latvijas tirgū nebūtu vērts, tad mūsu klientiem esam izstrādājuši alternatīvu variantu, kur grīda tiek ieklāta savstarpēji kombinējot divslāņu parketu un flīzes. Ja arī Jūs ir ieinteresējusi iespēja ieklāt šādu grīdu, droši sazinieties ar mums un mēs Jums labprāt izstrādāsim šādas grīdas projektu, kā arī veiksim nepieciešamo materiālu piegādi un ieklāšanu.

www.Gridasmeistars.lv

Komentēts: 1-reiz

  1. Pēc gadiem, kādiem, ja vajadzēs grīdu slīpēt, kā to veikt????

    Arnis | 12. Jan, 2009 | Reply

Rakstīt komentāru