Decembris

Lūk arī ir pienācis gada pēdējais mēnesis, cilvēki pamazām sāk gatavoties Ziemassvētku svinībām un Jaunā gada sagaidīšanai, cenšoties pabeigt visus iesāktos darbus. Drīz sāksies lielais iepirkšanās drudzis un tirgotāji piedāvās īpašas atlaides un “veco kolekciju izpārdošanas” par nebijuši zemām cenām. Arī Grīdasmeistars nolēma saviem klientiem decembrī piedāvāt dažus īpašus produktus par speciālām cenām.

Uzreiz gan gribam vērst mūsu klientu uzmanību uz to, ka katru gadu no Decembra vidus lielākā daļa parketa un lamināta ražotāju dodas tā saucamajos Ziemassvētku atvaļinājumos un nereti tas sagādā zināmas neertības dažādu materiālu piegādē. Tāpēc visas īpašās cenas attieksies tikai uz to preču daudzumu, kurš būs pieejams uz vietas. Bet uz vietas mums šobrīd ir ļoti daudz dažādu trīsslaņu parketa un lamināta veidu, jo esam savlaicīgi parūpējušies par to piegādi.

Visa Decembra garumā mēs piedāvāsim mūsu klientiem iegādāties divslāņu parketu ozolu “natur” komplektā ar līmi un ieklāšanu par 30 LS/m2. Divslāņu parkets ir tieši tas grīdas segumu veids, kuram arī nākotnē Grīdasmeistars pievērsīs pastiprinātu uzmanību, jo, mūsuprāt, tieši šis ir viens no kvalitatīvākajiem koka grīdas segumu veidiem, kas šobrīd ir pieejams grīdas segumu tirgū.

Tāpat visa Decembra garumā mēs piedāvāsim kādu īpašu nedēļas preci. Tas nozīmēs, ka katru nedēļu kādam no parketa un kādam no lamināta veidiem būs īpašā nedēļas cena. Šonedēļ īpašais nedēļas piedāvājums attiecas uz trīsslāņu parketu Cherry Uniplank. Tas ir interesants ķirša koka trīsslāņu parkets ar dēļa rakstu. Tikai šonedēļ šim parketam cena būs 18 LS/m2, iepriekšējā cena šim trīsslāņu parketa veidam bija 21 LS. Bet, lai uzzinātu uz kuru no laminātiem attieksies šīs nedēļas īpašā cena, Jums būs jāapmeklē mūsu salons Mūkusalas ielā 45/47, Rīgā

Nedēļas cena ir spēkā no 1. līdz 7. decembrim, savukārt nākamnedēļ mēs piedāvāsim citu trīsslāņu parketu par īpašo nedēļas cenu.

www.Gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru