Grīda kādā ofisā.

Šomēnes Grīdasmeistars veica lamināta ieklāšanu kādā Rīgas ofisā. Šis objekts ir ievērības cienīgs gan ar salīdzinoši mazo budžetu, gan arī ar pasūtītāja prasībām-bija nepieciešams pieskaņot lamināta krāsu gan gaiši sārtājām sienām, gan tumši sarkanajām mēbelēm. Tāpat bija nepieciešams ar grīdas palīdzību padarīt telpu vizuāli maksimāli plašu.

Visu augstāk minēto iemeslu pēc tika izvēlēts šaurā izmēra lamināts ar sarkanīgu (merbau) nokrāsu un melnām V-veida gropēm gan lamināta garajās, gan īsajās malās. Šīs gropes izceļ katru lamināta dēli, bet šaurais izmērs vizuāli padara telpu plašāku.

Veicot mērījumus, lai pareizi sarēķinātu nepieciešamo materiālu daudzumu, Grīdasmeistars atklāja vēl kādu būtisku trūkumu – šajā telpā izrādījās diezgan šķības sienas, tāpēc telpas garuma starpība, veicot mērījumus stūros, pārsniedza 10cm. Lai šis defekts neatspoguļotos uz grīdas, tika pieņemts lēmums veikt ieklāšanu pa diagonāli.

Vēl kāda šī lamināta priekšrocība ir tā, ka katram dēlim jau ražošanas procesā ir pievienots apakšējais skaņas izolācijas slānis. Tas nozīmē, ka papildus nav nepieciešams apakšklājs, kas padara gan ieklāšanu ātrāku, gan arī pašu grīdu klusāku.

Turpinājumā daži attēli ar telpu gan pirms grīdas ieklāšanas, gan pēc tās (attēlus var palielināt uzspiežot uz tiem ar peles kreiso taustiņu).


Starpcitu, arī šo laminātu var iegādāties Grīdasmeistara salonā Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47, konkrētā lamināta cena ir  9,5LS Par m2 ar PVN.

www.Gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru