Grīdas lakas no Bona

Pareizas lakas izvēle koka grīdai ir ļoti svarīga, jo lielā mērā tieši no tās būs atkarīgs gan grīdas izskats, gan tas, cik viegli būs kopt Jūsu grīdu, gan arī grīdas kalpošanas ilgums, pirms to nāksies atkal pārslīpēt un pārlakot. Kā jau iepriekš solījām, šoreiz apskatīsim nedaudz sīkāk lakas, ko piedāvā Zviedru kompānija Bona.

 

Grunts Laka BONA PRIME CLASSIC


Bona Prime Classic, tā ir ūdens bāzes akrila grunts, paredzēta visa veida koka grīdu gruntēšanai pirms pamatlakas uzklāšanas. Derīga visa veida ūdens bāzes lakām, praktiski nemaina koksnes nokrāsu un nesatur nepatīkamu smaku. Ir paredzēta arī grīdām ar apsildi. Bona Prime Classic padara apstrādājamo virsmu gludu un blīvu.

Bona Prime Classic-5L.Cena-31,70 LS

 

Grunts Laka BONA PRIME INTENSE


Bona Prime Intense, tā ir 100% poliuretāna grunts uz ūdens bāzes, ar paaugstinātu nodiluma izturību. Paredzēta visa veida koka grīdu gruntēšanai pirms pamatlakas uzklāšanas. Derīga visa veida ūdens bāzes lakām, tāpat ir paredzēta uzklāšanai virs Bona Parquet Decor beicēm. Bona Prime Intense izceļ koka struktūru, padara apstrādājamo virsmu gludu un blīvu, ir viegli apstrādājama un slīpējama.

Bona Prime Intense-5L. Cena-34,70 LS

 

Laka BONA MEGA


Bona Mega, tā ir 100% poliuretāna, vienkomponentu ūdens bāzes laka, paredzēta visa veida koka grīdu lakošanai telpās ar intensīvu slodzi. Bona Mega sacietē skābekļa iedarbības rezultātā un tai piemīt visas divkomponentu lakas īpašības, bet daudz vienkāršāk lietojama. Bona Mega iedarbības rezultātā koksne nedzeltē. Bona Mega piemīt  liela nodiluma izturība un aizsardzība pret skrāpējumiem, un nepiemīt nepatīkama smaka.

Bona MEGA-5l(matēta). Cena-45,70LS

 

Laka Bona Traffic


Bona Traffic, tā ir 100% poliuretāna, divkomponentu ūdens bāzes laka, paredzēta visa veida koka grīdu lakošanai telpās ar ļoti lielu un intensīvu noslogojumu. Bona Traffic piemīt īpaša noturība pret nodilumu ( C kategorija ) un ļoti labas pretslīdēšanas īpašības (atbilst DIN 18032 standartiem), bet nepiemīt nepatīkama smaka un tās iedarbībā koksne nedzeltē. Bona Traffic piemīt ļoti labas sasaistes īpašības, kas ļauj ar šo laku pārlakot jau iepriekš lakotas virsmas (ar ūdens bāzes laku) bez pārslīpēšanas.

Bona Traffic-5L(matēta). cena-57,65LS

www.Gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru