Parex plaza

Nesen Grīdasmeistars, sadarbībā ar SIA “Anitra”, veica trīsslāņu parketa ieklāšanu “Parex Plaza” kinoteātrī, jeb bijušajā “Coca Cola Plaza” augšējā stāvā. Kā jau tas bieži gadās, arī šoreiz darbu pabeigšanas termiņi bija ļoti īsi un, neskatoties uz telpu sarežģīto konfigurāciju, vairāk kā 200 metrus parketa vajadzēja ieklāt trijās dienās.

Gandrīz viss parketa apjoms bija jaieklāj vienā, diezgan sarežģītā telpā ar apaļu sienu, radiatoriem gar malu, pakāpieniem, kolonnām un bāra leti. Ievērojot visas ieklāšanas tehnoloģijas prasības, telpa tika sadalīta vairākos sektoros, lai ieklājamā platība nebūtu lielāka par 8 metriem.

Šādās telpās, no ieklāšanas viedokļa, pareizāk ir izmantot trīsslāņu parketu, kurš savā starpā stiprinās ar līmi, nevis ar click sistēmu, jo tādu parketu var vieglāk un precīzāk piestrādāt pie radiatoriem, trepju margām un citām sarežģītām vietām.

Telpās ar tik lielu noslogojumu kā kinoteātris, Grīdasmeistars gan ieteiktu trīsslāņu parketu ieklāt pielīmējot pie pamatnes, tomēr šoreiz pasūtītāji izvēlējās ieklāšanu ar “peldošo” metodi, tas ir, stiprinot parketu tikai savā starpā, bet zem tā izmantojot apakšklāju kā skaņas izolāciju.

Kā jau attēlos var labi redzēt, trīsslāņu parkets arī diezgan pelēcīgai telpai spēj piedot dzīvīgumu un krāšņumu – šoreiz tika izmantots diezgan raiba selektējuma parkets ar “Merbau” koksnes virsējo kārtu.

www.Gridasmeistars.lv

Komentēts: 1-reiz

  1. pa skaisto!

    andris | 7. Nov, 2008 | Reply

Rakstīt komentāru