Kopšanas līdzekļi no Bona.

Nesen Grīdasmeistars jau stāstīja par vienu no lielākajiem koka grīdu kopšanas līdzekļu ražotājiem Bona, mēs arī solījām pastāstīt nedaudz sīkāk par Bona piedāvātajiem produktiem. Šoreiz apskatīsim tieši tos kopšanas līdzekļus un aksesuārus, kurus saviem klientiem mēs piedāvājam iegādāties Gridasmeistara salonā, bet turpmāk pastāstīsim arī par līmēm un lakām, kuras atšķiras ar augstu kvalitāti un spēj piedāvāt vispiemērotākos un pareizākos risinājumus veicot koka grīdu ieklāšanu.

BONA CLEANING PAD

Bona Cleaning Pad ir no speciālām mikrošķiedrām izgatavota uzlika slotai, kura, pateicoties elektrostatiskajam efektam pievelk un savāc netīrumus un putekļus no grīdas. Paredzēta izmantot ikdienas koka grīdu tīrīšanai sausā veidā, kopā ar Bona Mop slotu un tīrīšanas līdzekli Wood Floor Cleaner.

Bona Cleaning Pad var mazgāt veļas mašīnā vairāk kā 300 reizes. Mazgāšanas laikā jāizvairās izmantot stiprus ķīmiskus līdzekļus (piem. balinātājus un veļas mīkstinātājus), jo tie var kaitēt Pada mikrošķiedru īpašībām.

Bona Cleaning Pad- 1gb. Cena- 3,55 LS

BONA WOOD FLOOR CLEANER

Lietošanai gatavs tīrāmais līdzeklis, paredzēts lakotu, vaskotu un eļļotu koka un korķa grīdu ikdienas kopšanai dzīvojamās un sabiedriskajās telpās. Ērts lietošanā, jo līdzeklis tiek vienmērīgi izsmidzināts uz grīdas no iepakojuma taras. Tiek lietots kopā ar Bona Cleaning Pad.

Koka grīdām var kaitēt pārāk bieža mazgāšana ar ūdeni, bet ar Bona Wood Floor Cleaner grīdu var kopt tik bieži, cik Jūs to vēlaties, nenodarot kokam nekādus kaitējumus.

Bona Wood Floor Cleaner- 1L. Cena- 3,00 LS

BONA MOP AND CLEANING PAD

Bona Mop And Cleaning Pad sastāv no speciālas slotas ar teleskopisko kātu un zilās krāsas Bona Cleaning Pad speciālās uzlikas. Paredzēta lakotu koka grīdu tīrīšanai, bet var tikt izmantota arī eļļotu, vaskotu grīdu un korķa grīdu kopšanai.

Regulējamais slotas kāts ļauj ērti piekļūt jebkurai grīdas daļai un padara ikdienas uzkopšanu ātru un efektīgu.

Bona Mop and Cleaning Pad-1gb. Cena-9.80 LS

BONA WOOD FLOOR CLEANING KIT

Bona Wood Floor Cleaning kit- tas ir kopšanas komplekts, kurš ir paredzēts lakotām, vaskotām un eļļotām koka grīdām, kā arī korķa grīdas segumiem. Komplekts sastāv no Bona Mop slotas ar rokturi trijās daļās, Bona Cleaning Pad slotas uzlikas, kas ražota no speciālām mikrošķiedrām un tīrīšanas līdzekļa Bona Wood Floor Cleaning ( 1.litra izsmidzināmajā iepakojumā).

Ar šādu komplektu pilnībā pietiek, lai veiktu ikdienas grīdas uzkopšanu ātri, ērti un galvenais, bez kaitējuma koka grīdas segumam.

Bona Wood Floor Cleaning Kit (komplekts) -1 gb. Cena-11.80 LS

BONA REFRESHENNING PAD

Dzeltenas krāsas mikrošķiedru uzlika slotai, paredzēta lakotu koka grīdu atjaunošanai un lietojama kopā ar Bona Mop slotu un Bona Wood Floor Refresher grīdu atjaunotāju.

Bona Refreshenning Pad var mazgāt veļas mašīnā . Mazgāšanas laikā jāizvairās izmantot stiprus ķīmiskus līdzekļus (piem. balinātājus un veļas mīkstinātājus), jo tie var kaitēt Pada mikrošķiedru īpašībām.
Bona Refreshenning Pad – 1 gb. Cena-3.55 LS

BONA WOOD FLOOR REFRESHER

Bona Refresher ir grīdas atjaunošanas līdzeklis uz ūdens bāzes un gatavs lietošanai, paredzēts lakotām koka grīdām, kuras nav apstrādātas ar vasku. Paredzēts gan sabiedriskās, gan dzīvojamās telpās. Bona Refresher pasargā laku pret izbalošanu, nodilumu un skrāpējumiem, kā arī atjauno grīdas sākotnējo izskatu.

Uzklājot Bona Refresher uz matētām vai mazāk spīdīgām virsmām, tas piedos virsmai papildus spīdumu. Izveidos uz lakas plānu aizsargkārtu.

Bona Wood Floor Refresher- 1L. Cena-5.45 LS

BONA PARKETT CLEANER

Bona Parkett Cleaner ir koncentrēts tīrīšanas līdzeklis, kurš paredzēts lakotām parketa un koka grīdām, kā arī ar melomīnu pārklātiem grīdas lamināta segumiem. Bona Parkett Cleaner var tikt izmantots gan ikdienas kopšanai atšķaidot ar ūdeni, gan arī īpaši noturīgu traipu un netīrumu tīrīšanai, paredzēts dzīvojamām un sabiedriskajām telpām. Bona Parkett Cleaner neatšķaida grīdas pulējamos līdzekļus, tādus, kā Bona Parkett Polish, tāpēc ir īpaši piemērots grīdu kopšanai pēc pulēšanas.

Bona Parkett Cleaner- 1L. Cena- 2.60 LS

Šī ir tikai neliela daļa no Bona piedāvātajiem grīdas kopšanas un atjaunošanas līdzekļiem un aksesuāriem. Ar plašāku produktu klāstu Jūs varat iepazīties apmeklējot Grīdasmeistara salonu Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47, kur vienmēr arī varēsiet saņemt profesionālu konsultāciju par piemērotāko kopšanu tieši Jūsu grīdai. Iegādāties tādus kopšanas līdzekļus kā Bona Wood Floor Cleaner un Bona Parkett Cleaner ir iespējams arī 4. un 5. Litru iepakojumos.

Un atcerieties, mazgājot grīdu, lupatai ir jābūt labi izspiestai, bet grīdai jāpaliek mitrai, nevis slapjai, jo liels daudzums ūdens tikai kaitēs Jūsu grīdai, nevis padarīs to tīrāku.

www.Gridasmeistars.lv

Komentēts: 5-reiz

 1. Labdien!
  Man mājā ir oša eļļota grīda ar tumši brūnu toni. Ar laiku ekspluatējot to, vietās, kur vairak staigā tā kļūst spīdīga.
  Vai ir kopšanas līdzeklis, kas noņemtu spīdumu?
  Ar cieņu
  Valdis

  Valdis | 22. Nov, 2008 | Reply

 2. Labdien,
  Tāda kopšanas līdzekļa, kas tieši noņemtu spīdumu, diemžēl nav.
  Iespējams, ka varētu spīdumu mazināt eļļas atjaunotājs, bet iespējams, ka ir pienācis laiks grīdu noeļļot no jauna:)
  Tieši tāpēc būtu pareizi ikdienā lietot speciālos kopšanas līdzekļus,piemēram, eļļotai grīdai izmantot “oil freshen up”, tad grīda daudz ilgāk saglabā jaunas grīdas izskatu.

  Grīdasmeistars | 24. Nov, 2008 | Reply

 3. Labdien, man ir klik mehānisma korķa grīda, bet nezinu kā to kopt. 🙁

  Laimdota | 15. Dec, 2008 | Reply

 4. Labdien,
  Korķa grīdas ir dabīga materiāla grīdas segums ar lakas pārklājumu, tāpēc tā kopšanai var izmantot gan tādus kopšanas līdzekļus kā Bona Wood Floor Cleaner, gan arī speciālos kopšanas līdzekļus, kuri ir paredzēti korķa grīdām, piemēram Soft Cleaner.

  Grīdasmeistars | 16. Dec, 2008 | Reply

 5. Dzīvoklī ieklāta eļļota tumša ozolkoka parketa grīda. Kādus kopšanas līdzekļus jūs ieteiktu?

  Erika | 3. Sep, 2013 | Reply

Rakstīt komentāru