Daži īpaši piedāvājumi!

Nu jau ir pagājusi nedēļa, kopš Gridasmeistars ir vēris sava pirmā salona durvis. Par godu atvēršanai esam sagatavojuši mūsu klientiem vairākus speciālus piedāvājumus, taču vinspirms gribam pastāstīt par mūsu salona kopējo konceptu. Mēs piedāvājam katram mūsu klientam individuālu pieeju un esam gatavi palīdzēt Jums iegādāties jebkuru grīdas segumu un paveikt vissarežģītākos darbus. Mēs iesakām grīdas segumu materiālus izvēlēties un pasūtīt savlaicīgi, taču mūsu koncepts ļauj daļu materiālu piegādāt klientiem uzreiz (vai nākamajā dienā), tāpat lielu daļu no materiāliem mēs spējam atvest vienas nedēļas laikā, bet īpašos gadījumos materiālu piegāde var aizņemt līdz vienam mēnesim.Tāpat mēs labprāt mūsu salona apmeklētājiem vienmēr izstāstīsim par dažādiem iespējamajiem risinājumiem un piedāvāsim piemērotākos materiālus atbilstoši Jūsu prasībām un iespējām. Lielu uzmanību mēs pievēršam grīdas kopšanai un atjaunošanai, tāpēc arī šim darbam nepieciešamos līdzekļus mēs spējam piedāvāt plašā klāstā. Tāpat mēs pievēršam īpašu uzmanību parketa līmēm, lakām un citiem materiāliem, arī tos pie mums var iegādāties plašā piedāvājumā. Bet nu nedaudz sīkāk par šī mēneša īpašo piedāvājumu:

Trīsslāņu parkets Ozols Forte Click-mēs to piedāvājam mūsu klientiem komplektā ar apakšklāju un ieklāšanu par 21Ls/m2. Tas nozīmē, ka Jums ir tikai jāatnāk uz mūsu salonu, jāapskatās šis parkets un ja Jums viņš patiks-arī jānopērk, bet mēs Jums sagādāsim apakšklāju un arī ieklāsim pašu parketu un tas viss Jums izmaksās tikai 21Ls/m2.

Šis ir divslāņu parkets Ozols Prestige Natur, par šī materiāla priekšrocībām un labajām īpašībām jau esam stāstījuši, bet tagad arī gribam iepazīstināt mūsu klientus ar divslāņu parketu un tāpēc piedāvājam īpašu- iepazīšanās cenu 30Ls/m2 komplektā ar ieklāšanu un līmi. Te gan ir jāatzīmē, ka papildus izmaksas var rasties saistībā ar grīdas sagatavošanu, bet ja Jums ir taisna un labi sagatavota grīda, tad kvadrātmetrs šī parketa, kopā ar ieklāšanu un līmi, izmaksās tikai 30Ls . Ticiet mums, šāds piedāvājums vēl nekad nav bijis.

Un nu viens no visinteresantākajiem trīsslāņu parketa veidiem Ozols Uniplank, šo materiālu, kopā ar apakšklāju un ieklāšanu mēs piedāvājam par 23Ls/m2. Diemžēl mēs nespēsim aprakstīt ar ko šis Ozola trīsslāņu parkets ir tik īpašs, viņš ir vienkārši jāredz, taču Grīdasmeistara kolektīvam šis parketa veids pašiem patīk vislabāk no visa piedāvājuma.
Vēl tikai pieminēsim, ka īpašie piedāvājumi ir spēkā līdz mēneša beigām, vai arī tik ilgi, kamēr parkets atradīsies mūsu noliktavā. Visi, kam šie piedāvājumi likās interesanti, esat laipni gaidīti mūsu salonā Rīgā, Mūkusalas ielā 45/47
www.Gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru