Privātmāja Skultē.

Šoreiz Grīdasmeistars veica trīsslāņu parketa ieklāšanu kādā privātmājā Skultē. Klients izvēlējās Vācu firmas „Haro” trīsslāņu parketu no dižskābārža. Jāpiezīmē, ka šis koks ir diezgan populārs izvēloties trīsslāņu parketu, jo dēlīši ir gaiši ar nedaudz sārtu nokrāsu, kas labi iederas pie jebkura interjera un sienu toņa.

Parketa ieklāšana notika privātmājas otrajā stāvā, bet viss pirmais stāvs tika izflīzēts. Jāpiezīmē, ka otrā stāva telpas konfigurācija bija diezgan sarežģīta, kas parketa ieklāšanu padarīja diezgan ilgu-ieklāšana, līstu montāža un vaskošana mūsu meistariem aizņēma divas dienas. Kā apakš klāju klients izvēlējās „Parkolagu” , šis materiāls ir īpaši piemērots betona grīdām, jo tā apakšējā daļa ir apstrādāta ar bitumu, bet bitums savukārt nokaisīts ar korķa gabaliņiem ( šajā gadījumā bituma pārklājums veido hidroizolācijas aizsargkārtu, bet korķis veic amortizācijas funkciju).

Vēl pieminēšanas vērts ir fakts, ka tika izvēlētas finierētās kājlīstes kuras ideāli saplūst kopā ar grīdu, jo arī to virsējo kārtu veido dižskābārža lameles (plāns dabīgais koks), tāpat atzinības vērts ir fakts, ka grīda tika novaskota uzreiz pēc ieklāšanas ar „Haro” dabīgo vasku, kas neapšaubāmi krietni ilgāk ļaus grīdai saglabāt jauna seguma izskatu un pasargās to no kaitīgās mitruma iedarbības.

Mēs iesakām visiem mūsu klientiem vēl pirms grīdas izvēles un iegādes pakonsultēties ar meistaru, kurš veiks grīdas ieklāšanu, jo tas palīdzēs izvēlēties ne tikai labāko segumu, bet arī pareizākos palīgmateriālus un aksesuārus.

www.Gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru