Privātmāja Tīrainē.

Nesen Gridasmeistars ieklāja laminātu kādā privātmājā Tīrainē. Neskatoties uz to, ka māja tika celta pārdošanai, klients izvēlējās diezgan labas kvalitātes laminātu- Vācu firmas „Haro” šaurā izmēra dēlīšus ar gropēm no „Loft” kolekcijas. Šā lamināta garums ir tāds pats, kā citiem „Haro” firmas laminātiem- 1285mm, bet platums nedaudz šaurāks- 135mm, klasisko 193mm vietā.

Galvenā šādu lamināta dēļu izmēra priekšrocība ir tā, ka viņi padara telpu vizuāli lielāku, klientam ir iespēja pasūtīt dēļus gan ar gropēm tikai garajās malās (Loft 2V) gan ar gropēm arī īsajās malās (Loft 4V). Meistaram gan šāda izmēra lamināta dēļu ieklāšana prasa nedaudz vairāk laika.

Mājas pirmajā stāvā lamināts tika ieklāts pa diognāli. Šajā gadījumā uz atgriezumiem aiziet krietni vairāk materiālu (pērkot ir jāņem pa virsu vismaz 10% parasto 5% vietā), arī meistaram tas darbu paildzina vismaz uz pusi, tomēr rezultāts ir tā vērts.
1.-Grīda izskatās krietni interesantāk.
2.-Pat ja kāda siena nav īsti taisna, pateicoties diognālajam klājumam tas nav pamanāms.
3.-Telpa tiek vizuāli padarīta vēl plašāka.

Vēl gribētos atzīmēt, ka šī māja, atšķirībā no vairuma māju, kuras tiek celtas pārdošanai, ir tiešām uzbūvēta diezgan kvalitatīvi. Ir pieskaņotas grīdas, durvju un trepju krāsas, tāpat diezgan rūpīgi ir piestrādāts pie visām nobeiguma līstēm un sliekšņiem. Starp citu- kājlīstes tika iegādātas plastmasas, tomēr pie kopējā interjera viņas izskatās teicami.

www.Gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru