Labs piedāvājums.

Bieži vien, runājot ar klientiem par to, kādu grīdu viņi vēlas, cilvēki ar skumju nopūtu atzīst, ka ļoti vēlētos ozola koka dēļus, taču cena šādai grīdai ir pārāk augsta. Otrs arguments, kas attur no šādas grīdas iegādes ir nepatīkamais apstrādes process – slīpēšanas radītie putekļi un specifiskā smaka žūstot lakai vai eļļai. Teorētiski mēs tam piekrītam, taču lamināts vai trīsslāņu parkets nekad nespēs dot īstas masīvkoka grīdas izskatu un tās sajūtas, to neaprakstāmo šarmu, ko telpai dod masīvs.

Kāds varbūt mums iebildīs, ka trīsslāņu parkets ar dēļa rakstu ieklāts uz grīdas vizuāli ne ar ko neatšķirsies no masīva. Tā gan ir, bet šāds trīsslāņu parkets maksās ap 30-50 Ls par kvadrātmetru. Šāda cena ir ļoti tuva masīva grīdas izmaksām. Masīvo ozola koka dēļu aptuvenā cena ir sākot no 20 Ls, ieklāšanas un pēcapstrādes izmaksas ar visiem papildus materiāliem arī būs aptuveni 20 Ls( protams, privāto sludinājumu sadaļās var atrast meistarus, kas to izdarīs lētāk, bet tas jau ir cits stāsts). Šajā gadījumā papildus neērtības sagādā apstāklis, ka masīvkoka grīdas ieklāšanas un apstrādes process ir diezgan garš, jārēķinās, ka pat nelielā telpā veicot ieklāšanu, vismaz divas nedēļas staigāt pa jauno grīdu nevarēs.

Kā jau esam stāstījuši mūsu klientiem, vislabākā alternatīva, ir rūpnieciski apstrādāti masīvkoka dēļi. Ko tas nozīmē ? Tie ir masīvkoka dēļi, kuri pēc ieklāšanas ir pilnīgi gatavi ( tie ir rūpnieciski noslīpēti un noeļļoti). Šādam materiālam ir diezgan daudz būtisku priekšrocību un tādās Eiropas valstīs kā Vācija vai Norvēģija šis materiāls ir ieņēmis stabilu līdera pozīciju koka grīdas materiālu vidū ( tur gan meistaru darbs ir krietni dārgāks). Latvijā ļoti daudzi materiāli, kas Eiropas valstīs jau sen ir zināmi, netiek īpaši piedāvāti, jeb arī tiek tirgoti ar milzīgu uzcenojumu, jo lielākā daļa tirgotāju uzskata, ka vienam pircējam būtu jānodrošina viņu uzņēmuma darbība vismaz mēnesim.

Grīdasmeistars vienmēr ir licis uzsvaru uz darbu, mēs veicam savu darbu profesionāli un kvalitatīvi, tādejādi arī nopelnam, bet uzcenojums uz materiāliem mums nav svarīgs, ar to pārdošanu mēs nodarbojamies tikai tāpēc, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku servisu mūsu klientiem. Tāpēc mums ir īpašs prieks, ja varam piedāvāt kādu no materiāliem par īpaši labu cenu. Šoreiz tā ir ar masīvajiem ozolkoka dēļiem:
Mēs piedāvājam ozola dēļus Antik Golden kopā ar ieklāšanu par īpašu cenu – 30 Ls ar PVN par kvadrātmetru.

Šajā piedāvājumā ietilpst trīs dažādu platumu –137, 162 un 187mm dēļi, kuri ir rūpnieciski apstrādāti(noslīpēti, nobeicēti, noeļļoti, ar aizšpaktelētām zaru vietām), parketa līme uz spirta bāzes( domāta parketa un dēļu līmēšanai uz koka pamatnes), parketa naglas, ieklāšana un piegāde Rīgas robežās. Šis piedāvājums ir spēkā līdz 31.07.2008 un veicot pasūtījumu uz vismaz 50 kvadrātmetriem( veicot mazākus pasūtījumus diemžēl cena būs nedaudz augstāka).
Ja Jūs ir ieinteresējis mūsu speciālais piedāvājums, tad rakstiet mums uz e-pastu gridasmeistars@inbox.lv vai zvaniet darbadienās no 10.00-18.00 uz mob. tālruni-20252777.
www.gridasmeistars.lv 

Rakstīt komentāru