Īpašais piedāvājums no Boen – www.gridasmeistars.lv apmeklētājiem.

Visi lielākie parketa ražotāji ik pa brīdim veic tā saucamo „noliktavas tīrīšanu”, tas nozīmē, ka kādai materiālu kategorijai uz noteiktu laika sprīdi tiek piedāvāta īpaša cena. Šo piedāvājumu parasti saņem visi ražotāja partneri, materiālu tirgotājiem tā ir laba iespēja papildus nopelnīt pārdodot parketu ar nelielu atlaidi, taču uzcenojums starp rūpnīcas cenu un pārdošanas vienalga paliek ievērojams. Gridasmeistars labprāt Jums piedāvās trīsslāņu parketu par ļoti labu cenu, ja tā ieklāšanu uzticēsiet mums.

Šis piedāvājums ir spēkā tik ilgi, kamēr prece atrodas ražotāja noliktavā, bet ne ilgāk kā līdz 30.06.2008 un attiecas uz 7 parketa veidiem, pasūtot vismaz 50 kvadrātmetrus parketa un izmantojot mūsu meistaru ieklāšanu. Cena par trīsslāņu parketa ieklāšanu būs 3 LS bez PVN par kvadrātmetru.
Piedāvājumā ietilpst sekojošie parketa veidi:
Ozols uniplank –16.95 LS ar PVN.

Jatoba uniplank –20.95 LS ar PVN.

Iroko/Kambala uniplank –20.95 LS ar PVN.

Merbau uniplank –22.95 LS ar PVN.

Par „uniplank” tiek saukti trīsslāņu parketa dēļi ar koka rakstu „dēlī”, tikai katrs dēlis sastāv no 3-4 maziem dēlīšiem, bet kopumā uz grīdas veidojas skaists neliela garuma dēļu raksts. Uzklikšķinot uz bildēm, tās var palielināt un apskatīt, kā izskatās ozols uniplank.

cimg9791.JPG_______

Tāpat īpašajā piedāvājumā ir divi ozola trīsslaņu parketa veidi ar „clic” savienojumu;
Ozols Forte, clic, trīs joslas, lakots – 19.00 LS ar PVN.

Ozols Techno, clic, divas joslas, lakots – 18.50 LS ar PVN.
Ja Jums ir radušies jautājumi par šo piedāvājumu, droši rakstat mums uz e-pastu gridasmeistars@inbox.lv un mēs ar Jums noteikti sazināsimies.
www.gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru