"Quick-step" lamināta apzīmējumi

Iegādājoties laminātu cilvēki parasti uzticas tam, ko viņiem izstāsta pārdevējs, bieži padoms tiek prasīts arī meisaram, taču praktiski visu informāciju var iegūt laminātam pievienotajās instrukcijās, tās vienkārši ir rūpīgi jāizlasa. Tāpat, svarīgākā informācija ir norādīta ar speciāliem apzīmējumiem uz iepakojuma. Šoreiz apskatīsimies “Quick-step” apzīmējumus, jeb to, ko kura bildīte nozīmē.


 
 

Skaistuma gadi

Visiem grīdas segumu modeļiem ir cieta, līdzena virsējā kārta ar dabiski spodru izskatu, kas saglabā savu skaistumu un pilnību vairākus gadus, pateicoties precīzajam izgatavošanas procesam. Quick-Step® laiku pa laikam paceļ nosprausto mērķu latiņu.
 
 

Izturīgs pret nodilumu un skrambājumiem

Aizsargājošā kārta ir īpaši izturīga pret nodilumu un skrambājumiemm. Tādēļ šie grīdas segumi ir piemēroti tām istabām, kurās grīdas pastiprināti nodilst – piemēram, dzīvojamajās istabās un gaiteņos. Arī mājdzīvnieki ir laipni lūgti!
 
 

Izturīgs pret cigaretēm

Arī cigarete, kas nokritīs uz Jūsu Quick-Step® grīdas un netiks uzreiz pacelta, neatstās nekādas pēdas. Turklāt mūsu dēļi ir gandrīz pilnīgi ugunsdroši. Glīti un droši.
 
 

Viegla kopšana un higiēniska virsma

Quick-Step® lamināts nav tikai ļoti viegli kopjams. Perfektais sastiprinājums novērš arī netīrumu iekļūšanu starp un zem dēļiem. Tas nozīmē, ka Quick-Step® ir augsti higiēnisks grīdas segums, ideāli piemērots mazuļiem, kuri sāk rāpot.
 
 

Gaismas un saules izturīgi

Quick-Step® grīdas segumi ir gaismas izturīgi: tas nozīmē, ka tie neizbalēs pat ilgstošā tiešā gaismas (un saules staru) iedarbībā. Par daudziem citiem grīdas segumiem to nevar apgalvot…
 
 

Sitiena un trieciena izturīgs

Quick-Step® lamināta pamatā ir augstākās klases HDF plātne. To mēs ražojam paši pēc saviem standartiem, kas pārsniedz piemērojamo EN un ISO standartu prasības. Šī cietā plātne kopā ar izturīgo virsējo kārtu pasargās Jūsu grīdu no krītošiem priekšmetiem, spiciem papēžiem utt.
 
 

Mitrumizturīgs

Mūsu ūdensdrošā pamata plātne un „click” sistēmu stiepes izturība sniedz lielisku aizsardzību pret virsmas mitrumu. Tādēļ nav nepieciešams satraukties par izlietiem dzērieniem.
 
 

Uniclic® un Unilink: viegli un stipri

Ar revolucionārajām Uniclic® un Unilink sistēmām klikšķiniet kopā mūsu dēļus bez piepūles. Jūs neticēsiet, cik stipras ir šīs sistēmas. „Click” sistēmas, iefrēzētas pašās pamata plātnēs, nodrošina īpašu stiepes izturību. Saraut sastiprinātus Quick-Step® dēļus ir diezgan grūti. Vienkārši pamēģiniet.
 
 

Kārtīga koka skaņa

Quick-Step® iepriecinās Jūsu acis un ausis. Masīvā pamata plātne ir īpaši piemērota izmantošanai grīdas segumā un kopā ar Quick-Step® grīdas apakškārtu skan tikpat patīkami kā kārtīgs koks.

 
 

Antistatisks

Katrs Quick-Step® grīdas segums tiek pakļauts īpašai, noturīgai antistatiskai apstrādei. Pateicoties Quick-Step® grīdai, kaitinošās elektrostatiskās izlādes ir palikušas pagātnē uz visiem laikiem.
 
 

Lietojiet kopā ar grīdas apsildi

Jūsu Quick-Step® grīdas segumu var vienkārši kombinēt ar grīdas apsildi. Arī šajā gadījumā grīdas segums tiek ieklāts kā elastīgs vai peldošs. Taču vienmēr atcerieties lietot pareizo grīdas apakškārtu. Lūdzu, meklējiet padomu pie Jūsu izplatītāja vai internetā/uzņēmuma mājaslapā.
www.gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru