Viesu māja Kadagā

Parasti koka mājās, guļbūvēs un pirtīs tiek ieklāta koka grīda, taču dažreiz klienti izvēlas laminātu. No praktiskā viedokļa tas ir pat pareizāk, jo īpaši viesu mājās koka grīda diezgan ātri tiek nonēsāta un zaudē savu sākotnējo izskatu, savukārt lamināts ilgus gadus izskatās nemainīgi skaists. Šoreiz kādā viesu mājā tika ieklāts Quick-step „country” kolekcijas lamināts.

„Country” kolekcijas lamināta struktūru ir ļoti grūti parādīt bildēs, tomēr tā ir unikāla – lamināts pilnībā atkārto koka struktūru, pārvelkot ar roku var just katru izcilnīti, bet savienojuma vietas skaisti saplūst kopā, atgādinot dabīgo dēļu savienojuma vietas. Šis lamināts pilnībā atbilst kolekcijas nosaukumam, jo tiešām izskatās pēc labi koptas seno laiku grīdas.

Tā kā lamināta ieklāšana notika ēkas otrajā stāvā uz finiera pamatnes, kā apakš klājs, tika izmantota korķa starplika. Korķis ir viens no labākajiem dabīgajiem skaņas izolācijas materiāliem. Šajā gadījumā celofāna plēve nav jālieto jo mitruma iedarbība no grīdas laminātam nedraud.

Šajās telpās durvis jau bija iemontētas, bet durvju kārbas bija kopā ar sliekšņiem. Zem tiem tika speciāli atstāta aptuveni vienu centimetru liela sprauga, lai būtu iespējams laminātu iemontēt zem sliekšņiem. Tas gan krietni sarežģīja ieklāšanas procesu, jo nācās lamināta ieklāšanu sākt no durvīm, parasti ieklāšanu sāk no sienas, tomēr rezultāts sanāca ļoti labs.

Grīdlīstes šoreiz netika pieskaņotas laminātam, bet gan sienām un durvīm. Šāds variants ir piemērots gadījumos, ja pasūtītājs nevēlas īpaši izcelt grīdu un grīdlīstes. Gadījumos, kad ir vēlēšanās pasvītrot grīdas un sienu līniju, ir ieteicams izmantot tumšākas, atšķirīgas krāsas grīdlīstes.

Darbs tika paveikts ātri un kvalitatīvi, ar rezultātu bija apmierināts gan pasūtītājs, gan paši meistari. Šī lamināta nosaukums ir – Savvaļas kļava dzintara krāsā (dēļu biezums 9,5mm), aptuvenā cena- 18 Ls par kvadrātmetru.

a101.JPG

a111.JPG

a121.JPG

www.gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru