Privātmāja Salaspilī.

Šoreiz tika ieklāts Quick-step lamināts kādas Salaspils privātmājas viesistabā. Klients izvēlējās „merbau” krāsas laminātu no „perspective” kolekcijas ar četrām gropēm-tas nozīmē, ka lamināta dēlim ir gropes ne tikai garajās savienojuma malās, bet arī īsajās.

Šāda lamināta cena ir aptuveni 18 Ls par kvadrātmetru, tomēr šis materiāls ir tā vērts, lai par to maksātu šādu summu, lamināta dēļi ir 9,5 mm biezi, ražotājs ir izstrādājis šim veidam līdz pat 54 dažādiem dizainiem, tas nozīmē, ka praktiski katrs dēlis ir dažāds, kas pilnībā imitē dabīgo koku, jo dēļiem atšķiras ne tikai krāsas no ļoti tumša līdz gaišam, bet arī koka struktūras raksts.

Ieklāšana tiek veikta mājas pirmajā stāvā uz apsildāmas betona grīdas, tāpēc vispirms tiek ieklāta celofāna plēve. Bieži vien klientiem šādās reizēs ir jautājums, vai plēve neaizkavēs siltuma padevi. Diezgan droši varam apgalvot, ka nē (atcerēsimies siltumnīcu, vai tad plēve traucē siltumam?), plēve tikai pasargās laminātu no mitruma.

Kā skaņas izolācijas materiāls šoreiz tiek izmantots gofrētais kartons. Te gan ir jāņem vērā, ka sintētiskie skaņas izolācijas materiāli apsildāmajai grīdai nebūtu tie labākie, tāpat arī nederēs „Izoplate” jo tā gan ievērojami samazinās siltuma atdevi.

Šajos attēlos ir labi redzams kā pateicoties grīdai izmainās telpas fragmenta izskats, arī kamīns pēc grīdas ieklāšanas ir kļuvis spilgtāks. Jāatzīmē, ka arī flīzes ar laminātu šoreiz ļoti labi izskatās kopā.

Un lūk, arī pabeigtais darbs, vēl tikai jāpieliek kājlīstes, bet to montāža tiks veikta tikai pēc tā, kad būs ieliktas durvis, tāda ir vispareizākā darbu secība.
www.Gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru