Dzīvoklis Jelgavā.

Šoreiz apskatīsim klasisku trīs istabu dzīvokli Jelgavā. Māja celta pēckara gados (cik zināms, to būvējuši vācu karagūstekņi). Remonts šeit ir uztaisīts pamatīgs, izlīdzinātas sienas un griesti, jauni logi, durvis, santehnika u.t.t., bet grīda ir atstāta vecā – krāsoti dēļi.


Uzreiz gribam piedāvāt divas bildes- skats uz viesistabas grīdu pirms un pēc, domājam, ka attēli runā paši par sevi, tomēr vēlamies pievērst Jūsu uzmanību tam, ka jaunā grīda padara gaišāku visu telpu, pat persiku krāsas tapetes, pateicoties grīdas atspīdumam, izskatās daudz spilgtākas.

Pati dēļu grīda, kura jau ir nokalpojusi vairāk kā 60 gadus, nav tā labākā pamatne laminātam, vietām uz grīdas ir izveidojušies lauzieni līdz pat 5 cm, vietām ir nosēdušās lāgas, tādejādi veidojot telpā bļodas efektu- abas telpas malas ir augstākas par vidusdaļu.

Tāpēc arī šoreiz kā apakšklājs ir izvēlēta „Izoplate”, pareizi to piegriežot un ieklājot, ir iespējams krietni mazināt pamatgrīdas lauzienu kaitīgo iedarbību uz jauno klājumu – laminātu.

Šādos gadījumos vispareizāk ir ieklāt laminātu virzienā pretēji dēļiem, arī tas krietni mazina nelīdzeno vietu kaitējumu uz lamināta segumu.

Šoreiz tika izmantots 32. kl. Lamināts no „Quick-step” kolekcijas, „Izoplate” un MDF līstes, aptuvenās materiālu izmaksas uz kvadrātmetru sastādīja 12 Ls, aptuvenās darba izmaksas- 4 Ls.

a10.JPG

www.gridasmeistars.lv

Komentēts: 1-reiz

  1. Ko darīt ar grīdu līsti pie durvju stenderes lai izskatītos skaists līstes nobeigums, ņemot vērā, to ka tā nav plastmasa?

    Raimonds | 30. Nov, 2014 | Reply

Rakstīt komentāru