Divslāņu parkets

Grīdas segumu tirgu bieži parādās dažādi materiāli, kas ir ļoti interesanti un sniedz vēl nebijušus grīdas risinājumus. Bieži šādiem materiāliem ir nesamērīgi augsta cena, bet dažreiz cilvēki par tiem vienkārši nezin. Lielie būvmateriālu tirgotāji īpaši nevēlas papildināt savu materiālu klāstu ar kaut ko nezināmu, jo daudz vieglāk ir notirgot pieprasītos produktus, bet vairumam specializēto grīdas segumu tirgotāju vienkārši trūkst zināšanu par jaunumiem. Arī cilvēks izvēloties sev grīdu parasti dod priekšroku kaut kam zināmam, kaut kam tādam, ko citi jau ir pārbaudījuši, jo tā ir drošāk. Taču atcerēsimies, ka viss jaunais ir labi aizmirsts vecais un arī tādi materiāli, kā lamināts vēl 10 gadus atpakaļ cilvēkiem iedvesa neuzticību.


Par vienu no pēdējo gadu labākajiem un nepamatoti maz izmantotiem materiāliem Grīdasmeistars uzskata divslāņu parketu, tāpēc pacentīsimies tieši šim materiālam pievērst Jūsu uzmanību.Divslāņu parkets, kā jau liecina pats tā nosaukums, sastāv no diviem slāņiem- virskārtas no cēlkoka (4-6 mm) un apakškārtas, parasti no skuju un lapu kokiem, vai finiera. Dēlīšu izmēri ir dažādi, taču klasiskajā izpildījumā tie ir 476X68 mm. Divslāņu parkets ir ražots un apstrādāts rūpnieciski, tāpēc šie dēlīši atšķiras ar augstu kvalitāti un precizitāti. Galvenās šī materiāla priekšrocības slēpjas tajā, ka divslāņu parkets ir rūpnieciski nolakots vai noeļļots, tātad atkrīt nepieciešamība pēc ieklāšanas to slīpēt un apstrādāt, kas savukārt nerada mājoklī nevēlamos putekļus un lakas smaku. Tāpat arī ieklāšanas izmaksas ir lētākas salīdzinot ar masīvo parketu. Ja tradicionālie veidi-tādi kā ozols vai osis izmaksā nedaudz dārgāk par masīvo parketu, tad eksotiskie veidi-venge, merbau u.c. būs krietni lētāki par masīvu.

prestige-select prestige-rustic traffic-nature

Selekts——-Rustiks——–Naturs

Kā zināms, masīvkoka parketam ir nepieciešama koka pamatne, te slēpjas vēl viena divslāņu parketa priekšrocība- to var ieklāt gan uz betona pamatnes, gan grīdas regipša, tāpat divslāņu parkets ir piemērots ieklāšanai uz apsildāmās grīdas. Tātad pateicoties šim materiālam ir iespēja apvienot silto grīdu ar koku. Tāpat savienot divslāņu parketu ar flīzēm ir daudz vieglāk kā trisslāņu vai masīvo (nav peldošā grīda un biezums tikai 10mm)

Tāpat kā masīvkoka parketam, arī divslāņu parketam puse dēlīšu ir „labie” un puse „kreisie”, kas ieklājot ļauj veidot dažādus interesantus rakstus un ornamentus, tāpat ieklājot divslāņu parketu ir iespēja kombinēt dažādas krāsas dēlīšus un iestrādāt grīdā atšķirīgas krāsas kvadrātiņus.
Tāpat piedāvājumā ir divu biezumu divslāņu parkets- 10mm biezs (cēlkoka kārta 4mm), kurš paredzēts dzīvojamajām telpām un 12mm biezs (cēlkoka kārta 6mm), kurš paredzēts ofisiem, veikaliem un citām telpām ar pastiprinātu noslogojumu.

————–

Ja arī Jūs ir ieinteresējis divslāņu parkets, tā iegāde vai ieklāšana, jeb arī ir kādi jautājumi par šo materiālu, droši sazinieties ar Gridasmeistaru un mēs pacentīsimies Jums palīdzēt.

107.jpg

www.Gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru