SHALET dēļi

Jau kopš seniem laikiem cilvēkus ir sajūsminājis dēļa izskats. Jo platāks un garāks ir bijis dēļa izmērs, jo lielāka vērtība piemita šim materiālam. Arī grīda nav izņēmums-daudzās seno laiku muižās un baznīcās ir saglabājusies grīda no platiem dēļiem, kas ir kā klusa liecība par seno laiku greznumu. Cilvēkos valda uzskats, ka mūsdienās nekas tāds nav iespējams, jo kokmateriālu cenas ir pārāk augstas un ne jau katrs koks der plata dēļa iegūšanai. Tomēr izvēloties dēļus grīdai, parasti priekšroka tiek dota platākajiem izmēriem. Grīdasmeistars vēlas Jums piedāvāt kaut ko īpašu…


Mūsdienās ir pieņemts uzskatīt, ka grīdas dēļiem ir jābūt vienāda platuma un vēlams, arī vienāda garuma, taču restaurējot vecas grīdas mēs bieži redzam, ka senatnē ir izmantoti dažāda platuma dēļi, kas neapšaubāmi ir darīts atbilstoši tā laika tehniskajām iespējām. Tomēr tas grīdu padara daudz interesantāku-viens plats dēlis starp diviem šaurākiem izceļas daudz labāk, šaurie dēļi vizuāli izceļ platāko.
Mēs piedāvājam ‘’SHALET” dēļus, kas gan garuma, gan platuma ziņā stipri atšķiras no pieņemtajiem standartiem:

chalet-struktura.jpg

Virsslāņa biezums – 5 mm
Kopīgais biezums – 20 mm
Dēļa platumi – 200, 250, 300, 350, 395 mm
Dēļu garumi – 2,5 – 4 m
Pašlaik pieejamie toņi – Traditional un Antique

Iegādājoties šos dēļus Jūs saņemsiet dažādus platumus un garumus ( aptuveni 25% no katra platuma un aptuveni 50% būs 3 m garumā), kas , meistarīgi veicot ieklāšanu padarīs Jūsu grīdu neatkārtojamu, piedodot taj senatnes šarmu un mūsdienu kvalitāti.
Šādas dēļu grīdas aptuvenās izmaksas ar visu ieklāšanu ir 120 Ls par kvadrātmetru.
www.gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru