Akmens vai koks?

Kādu materiālu Jūs redzat attēlā? Flīzi? Nu šoreiz tā nebūs pareizā atbilde- tas ir koks! Varētu teikt, ka koka flīze. Mūsu skatījumā šis ir viens no interesantākajiem un labākajiem jaunajiem materiāliem pēdējā laikā!

Iepazīstieties – „SELENIO” flīzes no Vācu ražotāja „HARO”

Šī materiāla ražošana vēl joprojām tiek turēta lielā slepenībā un ražotājs garantē, ka tuvāko gadu laikā ražošanas patents netiks pārdots nevienam citam ražotājam. Šoreiz pieminēsim tikai galvenās šī materiāla priekšrocības attiecībā pret parastajām akmens flīzēm: Koks, tātad arī „SELENIO”, ir daudz siltāks par akmens flīzi – uz šādas grīdas ir patīkami atrasties arī ar plikām kājām, tāpēc, ja izvēlēsieties šo materiālu viesistabai vai ēdamistabai, Jums nebūs nepieciešama apsildāmā grīda, kas savukārt ietaupīs pamatīgus līdzekļus gan grīdas ierīkošanā, gan ekspluatācijā.
„SELENIO” ir daudz izturīgāks par akmens vai keramisko flīzi, Jūs droši varat to novietot uz gludas pamatnes un iesist ar āmuru, ar „SELENIO” nekas nenotiks. Pamēģiniet to atkārtot ar akmens flīzi un viņa sašķīdīs sīkos gabaliņos.

„SELENIO” ir diezgan plaša krāsu un veidu gamma, bet īpaši interesanta mums likās kolekcija ar ādas imitāciju – neko līdzīgu nepiedāvā neviens cits grīdas segums. Un pēdējais-„SELENIO” ir iespēja iegādāties gan kā klasiskās flīzes (vienādos kvadrātiņos 356x356mm) un ieklāt uz līmes, gan ar „lock connect” savienojumu un ieklāt kā „peldošo grīdu” (izmērs 536x356mm). Arī ieklāšanas process ir daudz vienkāršāks nekā klasiskajām flīzēm, jo īpaši dažādu rakstu un musturu veidošana, jo „SELENIO” var zāģēt ar parast koka zāģīti.

www.gridasmeistars.lv

Rakstīt komentāru